بازسازی مپ زامبی کالاف دیوتی در بازی فورتنایت!

بازگشت TranZit

بازسازی مپ زامبی کالاف دیوتی در بازی فورتنایت! آیدا امشاسفند ۰ ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی
مپ زامبی کالاف دیوتی

بازسازی مپ زامبی کالاف دیوتی که جدیدا توسط یک گروه از بازیکنان در فورتنایت انجام شده توجه‌ بسیار از گیمرهای قدیمی را به خود جذب کرده است.

طرفداران بخش زامبی بازی معروف Call of Duty: Black Ops 2، احتمالا از این قضیه که نقشه TranZit توسط چند سازنده خوش ذوق Fortnite به این بازی رسیده خوشحال خواهند شد. Fortnite creative mode یکی از هیجان انگیزترین ویژگی‌های بازی بتل رویال است، زیرا به بازیکنان اجازه می دهد تا انواع بازی و نقشه‌های خود را طراحی و تولید کنند.

این حالت که در ابتدا در 2018 منتشر شد، به روشی محبوب برای بازیکنان تبدیل شد تا خلاقیت خود را در نقشه‌ها پیاده کنند، در حالی که چالش‌های جدیدی را انجام می‌دهند و چیزی برخلاف گیم‌ پلی معمولی Fortnite امتحان می‌کنند. در Fortnite Creative Mode، بازیکنان به منابع خیلی بیشتری دسترسی دارند که به آنها توانایی ساختن یک مپ را به صورت کامل می‌دهد. بازیکنان حتی می‌توانند قوانین بازی و وسایل مورد نیاز خود را تغییر دهند که باعث می‌شود بازیکنان دیگر هم از آنها ایده گرفته و مپ خود را بسازند.

تیم EternityFNC که خود را گروهی از سازنده‌های خلاق می‌شناسند توانستند در این مود، نقشه Bus Depot را برای مپ زامبی کالاف دیوتی دوباره سازی کنند. ساخت و معرفی این نقشه معروف Black Ops 2 حدود هفت ماه طول کشید. این مپ زامبی دارای چند ویژگی اضافی و ایستر اگ است که بازی را برای بازیکنان جذاب تر می‌کند.

نقشه اصلی TranZit برای اولین بار در Black Ops 2 ظاهر شد و به خاطر گیم پلی خوبی که به بخش زامبی کالاف دیوتی اضافه کرده بود، در خاطر بازیکنان باقی ‌مانده است. در این بخش می‌توانستید وسایل جالبی را روی میز کار بسازید؛ نوآوری جالبی که پیش‌تر در نقشه‌های زامبی سری کالاف دیوتی دیده نشده بود.

علاوه بر این، TanZit محیط تاریک و افسرده داشت که به طور کلی فضای بازی را سنگین‌تر می‌کرد و همین باعث به یاد ماندنی شدن تجربه بازی در این نقشه می‌شد.
در حالی که Fortnite Creative Mode به خودی خود ابزاری فوق العاده است، دانستن این موضوع که این مود در تاریخ ۲۲ مارس (۲ فروردین ۱۴۰۲) آپدیتی را دریافت می‌کند احتمالا برای بازیکنان خبری عالی محسوب می‌شود. این آپدیت جدید قرار است ویژگی‌های جدیدتری را به مود اضافه کرده و همچنین باگ‌هایی را برطرف کند. دیدن کارهای گروه‌هایی مثل EternityFNC، در محیط جدید و آپدیت جدید احتمالا بسیار جالب خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا