تریلر فصل چهارم Black Ops Cold War و Warzone از جزئیات بسیاری رونمایی کرد

اوپراتور آفریقایی وارد میدان می‌شود!

تریلر رسمی فصل چهارم Black Ops Cold War بالاخره منتشر شد و همانطور که انتظار می‌رفت، جزئیاتی از بخش‌های مختلف بازی از جمله مولتی‌پلیر و زامبی را به نمایش گذاشته که انتظار برای شروع فصل را دوچندان می‌کند.

یکی از دلایل مهم در موفقیت عناوین جدید در سری Call of Duty، زنده نگه داشتن محتوا آن‌ها توسط سازندگان، آن هم به وسیله به روزرسانی‌های متعددی است که در قالب فصل‌های مختلف به بازی‌های آن اضافه می‌شوند. با این حال هنگامی که نوبت به دو عنوان اخیر و همچنین Warzone می‌رسد، این فصل‌های جدید به نحوی حکم ادامه دهنده یک داستان کلی را دارند که با بخش Campaign خود بازی شروع شده و حال توسط تریلرها و ایستراگ‌ها ادامه پیدا می‌کند.

با این وجود فصل سوم عنوان Black Ops Cold War در حالی شروع شد که داستان آن درباره شخصیت‌های محبوب بازی از جمله راسل ادلر (Russel Adler) و فرانک وودز (Frank Woods) بود؛ داستانی که در نهایت به این نتیجه‌گیری منجر شد که وودز توسط استیچ دستگیر شده و آزمایش‌هایی برای شستشوی مغزی روی او انجام می‌شود. اما این داستان وقتی جالب می‌شود که از چنین جریانی به سمت یک اوپراتور جدید می‌رویم که در تریلر اخیر از فصل چهارم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War دیده شده و فعلا ارتباطی را با ادلر یا سایر شخصیت‌ها ندارد!

اطلاعات منتشر شده درباره فصل چهارم Black Ops Cold War

در واقع این اوپراتور یک سرباز آفریقایی است که در ابتدای تریلر به فردی دستور می‌دهد تا به اجبار کدی را وارد کند تا ماهواره‌های فضایی آمریکا در مناطق وردانسک و الجزایر فرود بیایند. پس از آن نیز صحنه به خفه کردن آن فرد بیچاره ادامه دارد و در نهایت می‌بینیم که یک حرکت جدید برای تمام کردن کار دشمنان از نزدیک (Melee) به بازی اضافه خواهد شد. همچنین درباره اوپراتورهای این فصل، لازم به ذکر است که فعلا سه سرباز جدید برای آن تایید شده‌اند که عملا هیچکدام نشانی از کاراکترهای قدیمی ندارد؛ به نحوی که یکی از آن‌ها زنی انگلیسی و احتمالا از سربازان گروه MI6 بوده و دیگری یکی از افراد تیم Rangers نیروی زمینی ایالات متحده خواهد بود.

به علاوه، همانطور که اشاره شد تریلر فصل چهارم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War فرود آمدن ماهواره‌های آمریکا در وردانسک را مشاهده کردیم و این کار عملا در Warzone دیده خواهد شد! حال اینکه آیا کنار این ماهواره‌های سقوط کرده اسلحه خاصی وجود دارد یا اینکه شامل ایستراگ متفاوتی خواهد بود یا که نه، هنوز مشخص نیست. همچنین لازم به ذکر است که هنگام معرفی نقشه‌های بازی نیز چند سلاح جدید داخل تریلر دیده می‌شود که یکی از آن‌ها احتمالا در دسته Assault Rifle و دیگری SMG خواهد بود که فوق‌العاده کوچک و ظاهرا با لگد بالایی همراه است.

نقشه‌های جدید بازی نیز شامل Amsterdam برای حالت ۲ به ۲ و Collateral برای حالت ۱۲ به ۱۲ نفره خواهد بود. همچنین نقشه قدیمی و به یادماندنی Hijacked نیز که در گذشته در عناوین مختلف سری Black Ops دیده شده بود نیز به Cold War اضافه خواهد شد که برای بخش ۶ به ۶ در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که هنگام معرفی این نقشه، سلاح جدید Anhilator نیز در بازی دیده می‌شود که پیش‌تر به عنوان Operator Skill در Black Ops 3 و Call of Duty: Mobile دیده بودیم.

در آخر نیز یک نقشه جدید که ظاهرا یک باغ وحش به نظر می‌رسد، برای بخش زامبی Outbreak معرفی شد که هنگام شروع فصل چهارم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War به این عنوان اضافه خواهد شد. همچنین در انتهای تریلر چند زامبی هنگام مسابقه برای گرفتن دشمن مورد نظر دیده می‌شوند که یک قطار آتشین با سرعت بالا از پشت آن‌ها نمایان می‌شود. این قطار دقیقا از پشت این زامبی‌ها را در صحنه‌ای که نشان داده نشده با خاک یکسان خواهد کرد و از این نظر می‌توان گفت که ممکن است از آن به عنوان یک سلاح جدید در مقابل زامبی‌ها استفاده کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا