کاپیتان پرایس اسکین رایگان فصل سوم Black Ops Cold War است!

پرایس جوان را رایگان بگیرید

کاپیتان پرایس اسکین رایگان فصل سوم Black Ops Cold War است! امیرحسین ناصری ۳ ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
فصل سوم Black Ops Cold War

اسکین جدید کاپیتان پرایس (Price) در فصل سوم Black Ops Cold War به عنوان شخصیت مهمان از عنوان Modern Warfare به این نسخه از سری Call of Duty اضافه می‌شود و دریافت آن نیز کاملا رایگان خواهد بود.

فصل جدید Call of Duty: Black Ops Cold War در روز پنجشنبه ۲ اردیبهشت (۲۲ آوریل) شروع خواهد شد و چنان که انتظار می‌رفت اسکین‌ها و نقشه‌هایی را به بازی اضافه خواهد کرد. شاید از بهترین‌هایی که در این فصل به بازی اضافه می‌شود بتوان به نقشه Stand Off اشاره کرد که از عنوان Black Ops 2 آورده شده است، اما بدون شک حضور کاپیتان پرایس در فصل سوم Black Ops Cold War آن هم به صورت رایگان بسیار غیر منتظره بود!

به هر حال داستان دو سری Black Ops و نسخه ریبوت شده Modern Warfare دیگر یکی هستند و پیش‌تر نیز دیده بودیم که کاراکتر فرانک وودز (Frank Woods) به این بازی اضافه شده بود. با این حال کاپیتان پرایس در عنوان  Black Ops Cold War به عنوان شخصیت مهمان ظاهر می‌شود اما اگر به ظاهر او دقت کنید، متوجه می‌شوید که او جوان است. داستان بخش Multiplayer عنوان Black Ops Cold War در سال ۱۹۸۲ رخ می‌دهد و اگر پرایس در آن زمان دیده شود، احتمالا سن بسیار پایینی را خواهد داشت.

برای دریافت این اسکین لازم است تا در روز پنجشنبه و پس از شروع فصل سوم Call of Duty; Black Ops Cold War داخل بازی شوید تا او را حاضر و آماده در لیست اپراتورهای خود مشاهده کنید. همچنین پس از رفتن به بخش Multiplayer، می‌توانید به عنوان Warzone بروید تا پرایس جوان را در آنجا هم مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که در فصل جدید، سه اپراتور دیگر از جمله Wraith، Antonov و Knight در بتل پس حضور خواهند داشت. همچنین جالب است بدانید که اسلحه Ballistic Knife از عنوان قدیمی Black Ops نیز به علاوه چند اسلحه دیگر از جمله PPSH در این فصل اضافه خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا