#مهسا_امینی

توسعه‌دهنده‌ی Black Myth: Wukong از این بازی محبوب می‌گوید + تریلر

جلوه‌های بصری بی‌نظیر در انتظار طرفداران

توسعه‌دهنده‌ی Black Myth: Wukong از این بازی محبوب می‌گوید + تریلر مهسا سپاهی ۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ تریلر بازی

موسس استودیوی بازی‌سازی گیم ساینس (Game Science) ،فانگ جی (Feng Ji)، در مورد بازخورد طرفداران بازی Black Myth: Wukong نسبت به انتشار تریلر این عنوان، واکنش نشان داد.

اخیرا استودیوی چینی گیم ساینس تریلری جذاب ۱۳ دقیقه‌ای از جدیدترین بازی خود یعنی Black Myth: Wukong منتشر کرد که واکنش بسیاری از هواداران و چشم‌انتظاران را برانگیخت. این بازی اکشن نقش‌آفرینی، زاویه‌ی سوم شخص را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد و طبق گفته‌ی توسعه‌دهندگان و اطلاعات منتشر شده، از ویژگی‌ها و کیفیت گرافیکی قابل توجهی برخوردار است.

فانگ جی که موسس استودیوی بازی‌سازی گیم ساینس شمرده می‌شود، اخیرا مصاحبه‌ای با Weibo داشته و درمورد جنبه‌های مختلف این بازی و محبوبیت آن صحبت کرده است. او می‌گوید در ابتدای این پروژه قصد داشته تیم بزرگ‌تری روی آن کار کنند و Black Myth: Wukong را توسعه دهند، اما در نهایت این تصمیم او به ثمر نرسیده است. از طرفی دیگر، ویژگی‌ها و جزئیات اجسام درون بازی بسیار چشم‌گیر هستند و این موضوع حتی در مجسمه‌ها دیده می‌شود. به طور کلی طرفداران این بازی انتظار دارند Black Myth: Wukong را با گرافیکی به یاد ماندنی تجربه کنند.

جالب است بدانید با وجود آن‌که عده‌ی زیادی این بازی در دست ساخت را از لحاظ کیفیت بصری بسیار موفق می‌دانند، فانگ جی می‌گوید این مسئله و کیفیت گرافیکی قرار است بیش از پیش ارتقاء پیدا کند و جزئیاتی همچون مو و کرک حیوانات و نحوه‌ی نمایش فیزیک آب بهبود یابد.

نکته‌ی قابل توجه دیگر آن است که اخیرا توسعه‌دهندگان چینی به صورت چشم‌گیری در صنعت تولید بازی‌های ویدیویی فعالیت خود را افزایش داده‌اند. سه عنوان در دست توسعه یعنی Boundary ،Bright Memory: Infinite و Black Myth: Wukong اخیرا معرفی شده‌اند و ویژگی مشترک این بازی‌ها، گرافیک مثال‌زدنی آن‌‌ها برای نسل آینده به شمار می‌رود. انتظار می‌رود به زودی اطلاعات بیشتری از این بازی‌های ساخته شده توسط کشور چین منتشر شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا