محتواهای جدید به بازی Black Desert Online اضافه می‌شود

کلاس‌های جدید به بیابان سیاه می‌آیند

محتواهای جدید به بازی Black Desert Online اضافه می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
Black Desert Online

سازندگان Black Desert Online تصمیم گرفته‌اند محتواهای جدیدی را به بازی اضافه کنند که دارای کلاس‌های جدید و قابلیت نواختن موزیک خواهد بود.

بازی Black Desert اولین بار در مراسم E3 2017 معرفی شد که آن‌ زمان، تنها کاربران رایانه‌های خانگی می‌توانستند به بازی دسترسی داشته باشند. بعدها این بازی سبک MMO برای کاربران سیستم‌عامل iOS، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 هم منتشر شد. این بازی کره‌ای نقش‌آفرینی به صورت آنلاین و چندنفره قابل دسترس است و در زمینه جلوه‌های گرافیکی و بصری شهرت زیادی دارد.

با شروع سال جدید میلادی، استودیو Pearl Abyss اعلام کرده که برای این بازی نقش‌آفرینی برنامه‌هایی دارد تا کاربران بیش از پیش از این عنوان جذاب لذت ببرند. به زودی قابلیت ساخت موزیک با آلات موسیقی مختلف برای بازیکنان ایجاد می‌شود که ویژگی چند نفره بودن این عنوان را لذت‌بخش‌تر خواهد کرد. همچنین کلاس‌های جدیدی به Black Desert Online اضافه خواهد شد که اولین کلاس در تاریخ ۲ بهمن (۲۲ ژانویه) با نام The Guardian به کاربران عرضه می‌شود. این کلاس شامل جنگجویی شمالی است که تبر بسیار بزرگی دارد تا به وسیله‌ آن دشمنان را ازبین ببرد. در میزان قدرت، شباهت‌هایی بین The Guardian و Berserker به چشم می‌خورد.

علاوه‌بر The Guardian، کلاس‌های دیگری به بازی اضافه می‌شوند که قابلیت شخصی سازی زیادی به بازیکن خواهند داد. سیستم‌های جدید Succession و Awakening به بازیکنان حق انتخاب می‌دهند که بعد از رسیدن به مرحله‌ای مشخص، سلاح‌های جدید و توانایی‌های بیشتری به‌دست بیاورند یا به سلاح‌ها و قابلیت‌های فعلی خود قدرت بیشتری تزریق کنند.

در Black Desert Online تعامل و همکاری با دیگر بازیکنان حرف اول را می‌زند که برای پیش بردن مراحل مختلف، راه حلی کاربردی است. محیط قرون وسطایی همراه با گرافیک زیبا و جزئیات فوق العاده، یکی از نکات مثبت این اثر به‌حساب می‌آید که انجام مراحل و چالش‌ها را برای بازیکن هیجان‌انگیزتر می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا