#مهسا_امینی

اولین ویدیو بلک ادم تعدادی از قدرت‌های شخصیت اصلی را نشان می‌دهد

این ویدیو بیش از ۴ دقیقه زمان دارد

استودیو وارنر در جریان رویداد DC FanDome 2021 که هم اکنون در حال برگزاری است، اولین ویدیو بلک ادم را به نمایش گذاشت.

پس از شکلگیری DC Extended Universe، وارنر و دی‌سی فیلمز تصمیم گرفتند یک فیلم ساخته و در آن نسخه‌های لایو اکشن شزم و بلک ادم را معرفی کنند اما طی اتفاقاتی تصمیم گرفتند این دو ابرقهرمان به واسطه فیلم‌های مستقلی رونمایی شوند. Shazam در سال ۲۰۱۹ میلادی روی پرده نقره‌ای رفت و Black Adam هم سال آینده به سالن‌های نمایش خواهد آمد.

داستان Black Adam درباره مردی است که قرن‌ها قبل در یک شهر به نام کنداق زندگی می‌کرد؛ شهری که مهد جادو و قدرت بود اما مردمانش در رنج عذاب بودند. او در پی بدست آوردن قدرت‌های فراطبیعی تصمیم گرفت مقابل حاکمان ایستاده و مردمش را نجات دهد اما به اسارت آمد؛ اسارتی که بیش از ۵ هزار سال به طول می‌انجامد. دواین جانسون (Dwayne Johnson) نقش اصلی را ایفا می‌کند. سارا شاهی (Sarah Shahi)، پیرس برازنان (Pierce Brosnan)، نوآ سنتینو (Noah Centineo) و آلدیس هاج (Aldis Hodge) هم به عنوان آدریانا توماز، دکتر فیت، اتم اسمشر و هاوک من جلوی دوربین رفته‌اند.

وارنر در جریان رویداد DC FanDome 2021 اولین ویدیو بلک ادم را پخش کرده است. این ویدیو بیش از ۴ دقیقه زمان داشته و می‌توان آن را به دو بخش تقسیم کرد: بخش اول، شامل صحبت‌های بازیگران و نمایش پشت صحنه می‌شود؛ بخش دوم هم صحنه ابتدایی فیلم را به تصویر می‌کشد. پیرس برازنان یکی از اولین بازیگرانی است که جلوی دوربین می‌آید. او تاکید دارد هیچ کدام از آثاری که تاکنون در آن‌ها نقش‌آفرینی کرده، حتی فیلم‌های جیمز باند، با Black Adam قابل‌مقایسه نیستند. دواین جانسون هم اولین اقتباس سینمایی بلک ادم را به شانسی تشبیه می‌کند که در طول زندگی انسان تنها یک بار در خانه را می‌زند.

همان‌طور که گفته شد، اولین ویدیو بلک ادم صحنه آغازین فیلم را در خود جای داده است. در این صحنه تعدادی فرد مسلح به همراه آدریانا توماز به یک مقبره آمده و با به زبان آوردن کلمه شزم، شرایط را برای رهایی شخصیت اصلی داستان از بند اسارت فراهم می‌کنند. شخصیت اصلی به محض آزاد شدن گلوی سربازی که در نزدیکی‌اش قرار دارد را گرفته و او را می‌کشد. این صحنه چهار مورد از قدرت‌های پورتاگونیست را فاش می‌کند: کنترل آذرخش، سرعت فراانسانی، پرواز و ضدگلوله بودن.

دواین جانسون در بخشی از صحبت‌های خود فاش می‌کند فاز پس‌تولید بلک ادم اخیرا آغاز شده است. بنابراین، نباید انتظار داشت اولین تریلر در آینده‌ای نزدیک منتشر شود. در انتها، لازم به ذکر است Black Adam از تاریخ ۷ مرداد سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۲۹ جولای سال ۲۰۲۲) اکران خواهد شد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا