نخستین تصاویر پشت صحنه‌ی Black Adam به سرگذشت هاوکمن در فیلم اشاره دارد

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

نخستین تصاویر پشت صحنه‌ی Black Adam

اکانت توییتری Black Adam Updates دقایقی قبل نخستین تصاویر پشت صحنه‌ی Black Adam را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

دواین جانسون (Dwayne Johnson) در سال ۲۰۱۴ میلادی با استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز به توافق رسید تا نقش بلک ادم را در Shazam ایفا کند. با گذشت مدتی، برنامه‌ها تغییر کرد و مدیران تصمیم گرفتند ادم را به صورت کامل از فیلمنامه‌ی شزم حذف کرده و به جای آن، یک فیلم اختصاصی با محوریت او ساخته و سرگذشتش را به تصویر بکشند. در حال حاضر، ژائومه کویت-سرا (Jaume Collet-Serra) وظیفه‌ی کارگردانی را بر عهده دارد. در پرونده‌ی هنری او آثار متعددی از جمله Non-Stop و The Commuter دیده می‌شود. لری شر (Larry Sher) هم به عنوان فیلمبردار در تیم حضور دارد.

استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز سرانجام سکوت خود را شکسته و در جریان DC FanDome، کانسپت تریلر Black Adam را به نمایش گذاشتند. آن‌ها همچنین اطلاعات تازه‌ای را از شخصیت‌های حاضر در داستان منتشر کردند که طبق آن‌ها، طرفداران می‌توانند خود را برای ملاقات با اعضای Justice Society آماده کنند. تا به این لحظه حضور اتم اسمشر، هاوکمن و سایکلون قطعی شده است. نقش آن‌ها را به ترتیب نوحا سنتینو (Noah Centineo)، آلدیس هاج (Aldis Hodge) و کوئینتسا سوئیندل (Quintessa Swindell) ایفا می‌کنند.

اکانت توییتری Black Adam Updates اخیرا نخستین تصاویر پشت صحنه‌ی Black Adam را منتشر کرده است. تعداد تصاویر به رقم دو رسیده و گروهی از دست‌اندرکاران را نشان می‌دهند که مشغول ساخت دکورها هستند. دکورها هنوز تکمیل نشده و مشخص نیست چه چیزی هستند. با این حال، گروهی از طرفداران گمان می‌کنند دکورهای در حال ساخت احتمالا سفینه‌های فضایی متعلق به سیاره‌ی تانگار باشند. در صورتی که گمانه‌زنی مزبور صحیح باشد، می‌توان انتظار داشت بخشی از اقتباس سینمایی بلک ادم به سرگذشت هاوکمن اختصاص داشته باشد. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

در تاریخ کمیک بوک‌های دی‌سی، چند نسخه‌ی متفاوت از هاوکمن وجود دارد. یکی از آن‌ها با نام کاتار هول شناخته شده و در واقع یک بیگانه‌ی متعلق به سیاره‌ی تانگار است. وقتی او ۱۸ سال داشت، یک نژاد بیگانه به سیاره‌شان حمله کرده و منابع باارزش آنجا را به غارت برد. با ادامه یافتن این روند، کاتار توسط پدرش به محل زندگی مهاجمان فرستاده ‌شد تا درباره‌شان اطلاعات کسب کند. پاران با استفاده از اطلاعاتی که پسرش به دست ‌آورد، یک لباس ویژه ساخت؛ لباسی که با الهام از شاهین ساخته شده بود. کاتار از لباس استفاده کرده و مقابل بیگانگان متخاصم ایستاد اما این پایان ماجرا نبود.

با گذشت مدتی، جرم و جنایت در تانگار افزایش یافت. در چنین شرایطی، حکومت یک نیروی پلیس ساخته و فرماندهی‌اش را به پاران هول سپرده و کاتار هم به یکی از اولین نیروهایش تبدیل شد. کاتار در جریان تعقیب یکی از جنایتکاران به زمین آمده و همین ماجرا، شرایط ملاقاتش با ابرقهرمانان را مهیا کرد. اینطور که به نظر می‌رسد، چنین چیزی را در فیلم سینمایی بلک ادم خواهیم دید.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین ساخته‌ی ژائومه کویت-سرا در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا