فیلمبرداری فصل ششم Better Call Saul چه زمانی آغاز می‌شود؟

قسمت‌های جدید احتمالا با تاخیر ضبط می‌شوند

فیلمبرداری فصل ششم Better Call Saul

پیتر گولد نویسنده و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی در جریان مصاحبه‌ی خود با وب سایت Deadline گفت فیلمبرداری فصل ششم Better Call Saul احتمالا با تاخیر شروع خواهد شد.

شبکه‌های تلویزیونی معمولا فصل به فصل پیش می‌رود. به بیان دیگر، پس از اتمام یک فصل آمارها را بررسی کرده و در صورت دستیابی به نتایج مورد نظر، سریال را برای یک فصل دیگر تمدید می‌کنند. گاهی هم روند کار طور دیگری است؛ شبکه‌ی AMC که مطمئن بود فصل پنجم Better Call Saul تحسین منتقدان و مخاطبان را برمی‌انگیزد، یک ماه پیش از اینکه اولین قسمت آن پخش شود، ساخت فصل ششم را تایید کرد. تیم تولید قصد داشت این پروژه را تا پیش از پایان سال جاری میلادی وارد فاز تولید کند اما این اتفاق بنا به دلایلی رخ نخواهد داد.

پیتر گولد (Peter Gould) نویسنده و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Deadline انجام داد. او در بخشی از گفتگو فاش کرد به واسطه‌ی شرایطی که ویروس کرونا در سراسر جهان به وجود آورده، فیلمبرداری فصل ششم Better Call Saul احتمالا با تاخیری کوتاه به جای اواخر سال جاری میلادی از اوایل سال آینده شروع خواهد شد. گولد به همراه وینس گیلیگان (Vince Gilligan) شورانر و خالق اسپین‌آف Breaking Bad محسوب می‌شود:

امیدوار بودیم روند فیلمبرداری تا پیش از پایان سال جاری میلادی آغاز شود. این اتفاق احتمالا به خاطر شرایطی که ویروس کرونا به وجود آورده رخ نخواهد داد. امکان شروع فاز تولید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجود دارد اما احتمالا با تاخیری کوتاه کار را آغاز خواهیم کرد.

مارک جانسون (Mark Johnson) یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی Better Call Saul چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت The Washington Post انجام داد. او در بخشی از گفتگوی خود به موانعی اشاره کرد که ویروس کرونا بر سر راه سازندگان فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی قرار داده است. طبق صحبت‌های او، مدیران بسیاری از مراکز و ساختمان‌ها به دلیل شیوع کووید-۱۹ اجازه‌ی ورود تیم تولید و فیلمبرداری را نمی‌دهند:

مانند بسیاری از تیم‌ها باید در انتخاب لوکیشن و نحوه‌ی فیلمبرداری خلاقیت به خرج دهیم. از یک سو، بسیاری از مدیران و مسئولان به خاطر همه‌گیری کرونا اجازه‌ی ورود را به تیم‌های تولید نمی‌دهند. از سوی دیگر، دوست نداریم فصل پایانی به شخصیت‌ها و لوکیشن‌های انگشت شماری محدود شود.

داستان Better Call Saul بین سال‌های ۲۰۰۲ الی ۲۰۰۴ میلادی جریان داشته و سعی می‌کند نحوه تبدیل شدن سول گودمن از یک وکیل مطیع قانون به فردی که برای رسیدن به شهرت، پول و قدرت دست به هر کاری می‌رود را نشان دهد. از بازیگران این سریال می‌توان به باب ادنکیرک (Bob Odenkirk)، مایکل ماندو (Michael Mando)، ریا سیهورن (Rhea Seehorn) و جیانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito ) اشاره کرد.

با در نظر گرفتن اینکه فیلمبرداری فصل ششم Better Call Saul اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی آغاز می‌شود، می‌توان گفت قسمت‌های جدید اواخر سال آینده پخش خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا