#مهسا_امینی

بازی Indiana Jones بتزدا انحصاری می‌شود!

خبر بد برای کاربران پلی استیشن؟

بازی Indiana Jones بتزدا انحصاری می‌شود! نریمان هروی ۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
انحصاری شدن Indiana Jones

به نظر می‌رسد که شما برای بازی کردن Indiana Jones جدید باید ایکس باکس داشته باشید و با انحصاری شدن Indiana Jones این بازی فقط برای ایکس باکس منتشر می‌شود.

از زمانی که بازی Indiana Jones توسط بتزدا رونمایی شد، بسیاری از طرفداران به دنبال این بودند که بدانند این بازی انحصاری خواهد بود و یا به صورت مولتی‌پلتفرم منتشر خواهد شد.

بتزدا در ماه ژانویه تائید کرد که مشغول ساخت بازی جدید Indiana Jones است. در رونمایی از این بازی، تائید شد که این بازی شامل داستانی اوریجینال خواهد داشت و تاد هاوارد که برای ساخت سری Fallout و Elder Scrolls شناخته می‌شود نیز تهیه‌کننده‌ی اجرایی آن است.

به دلیل این که بازی Indiana Jones فعلا مراحل اولیه‌ی تولید خود را طی می‌کند، اطلاعات اضافه‌ای در مورد آن اعلام نشده و بسیاری‌ها احتمال می‌دهند که با خریده شدن بتزدا توسط مایکروسافت، بازی Indiana Jones انحصاری ایکس باکس شود.

دو اینسایدر صنعت ویدئوگیم سر موضوع انحصاری شدن Indiana Jones با هم اختلاف نظر دارند. آقای جز کوردن در پادکست The Xbox Two و در گفت و گویی در مورد بازی‌های انحصاری ایکس باکس گفته که مطمئن است این بازی انحصاری نخواهد بود. از آن‌جایی که جز کوردن گفت که این موضوع را مدت‌ها قبل متوجه شده، ممکن است شرایط حالا به طور دیگری رقم خورده باشد.

همچنین اینسایدری دیگر با نام نیک بیکر ادعا کرده که خیلی ساده به او گفته شده این بازی انحصاری است. با وجود این که این دو نفر در واقع منابعی موثق هستند، اما به نظر می‌رسد که منبع یکی از این دو نفر اشتباه است. با این که اینسایدر‌ها اطلاعات و جزئیات نسبتا زیادی پیش از اعلام رسمی دریافت می‌کنند، ولی ممکن است چیز‌های بسیار زیادی در پشت صحنه دستخوش تغییراتی شوند.

در حال حاضر نمی‌توان به صورت صد درصد انحصاری شدن Indiana Jones را تائید کرد و فعلا باید منتظر اعلام رسمی از طرف بتزدا بود. البته همان گونه که گفته شد، این بازی در مراحل اولیه‌ی تولید خود است و احتمال نمی‌رود که به این زودی‌ها اخبار خاصی از آن منتشر شود.

نظر شما در مورد انحصاری شدن Indiana Jones چیست؟ آیا شما فکر می‌کنید که این بازی انحصاری ایکس باکس می‌شود؟ ممنو ن می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا