مقام ارشد بتزدا از کنترلر پلی‌استیشن 5 تمجید کرد

DualSense چیزی فراتر از کنترلر است!

مقام ارشد بتزدا از کنترلر پلی‌استیشن 5 تمجید کرد مهسا سپاهی ۰ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ کنسول‌های بازی
نظر بتزدا درمورد dualsense

یکی از مقام‌های ارشد استودیو بتزدا با انتشار پستی در حساب توییتر خود، از ویژگی‌های منحصر به فرد DualSense تمجید کرد.

هفته‌ی گذشته، سونی کنترلر کنسول نسل بعدی‌ خود را معرفی کرد که واکنش‌های بسیاری در پی داشت و عده‌ی زیادی درمورد آن ابراز نظر کردند. به طور کلی، صحبت‌های چندان دلگرم کننده‌ای درمورد این کنترلر زده نشد و بسیاری درمورد ویژگی میکروفون داخلی آن ابراز نگرانی کردند. با این‌حال، به‌نظر می‌رسد استودیو بتزدا نظر متفاوتی دارد.

Pete Hines، معاون ارشد بازاریابی جهانی بتزدا، در اکانت رسمی توییتر خود از DualSense تمجید و در مورد برخی از عملکردهای آن صحبت کرده است. هاینز ویژگی بازخورد حسی (Haptic Feedback) و تطابق تریگرهای DualSense را ستوده و گفته برای تست این کنترلر هیجان دارد. تطابق تریگرهای DualSense به توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدیویی امکان سازگاری ماشه‌ها با اتفاقات و خصوصیات داخل بازی را می‌دهد که می‌تواند تجربه‌ی بهتری را به کاربر منتقل کند. از طرفی، قابلیت بازخورد لمسی کنترلر پلی‌استیشن 5 قرار است باعث انتقال حس‌های مختلف به بازیکن شود و به لذت بازی کردن گیمرها بیافزاید. معاون ارشد بازاریابی جهانی بتزدا در توییتر خود نوشته:

من باید قابلیت بازخورد لمسی و تطابق تریگرها را امتحان کنم و برای آن خیلی هیجان‌زده هستم. من فکر می‌کنم با وجود این قابلیت‌های جدید، بازی‌ها بسیار جالب‌تر خواهند بود.

با توجه به ابراز نظر یکی از مقام‌های مهم استودیوی بازیسازی بتزدا، ممکن است این شرکت ایده‌های جذابی درمورد کنترلر جدید پلی‌استیشن 5 و قابلیت‌های آن در بازی‌ها داشته باشد که برای تجربه‌ی آن‌ها، باید منتظر بمانیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا