#مهسا_امینی

بهترین اسکین Fortnite در کراس‌اورها که بیشتر از همه توسط کاربران استفاده شده‌اند

بهترین و بدترین اسکین کراس‌اور

بهترین اسکین Fortnite در کراس‌اورها

انتخاب بهترین اسکین Fortnite عملا کاری است که شاید نتوانید خیلی راحت آن را انجام دهید! با این وجود پس از پایان سال ۲۰۲۱، بالاخره می‌توان دید که کدام اسکین از همکاری‌های اپیک گیمز با دیگر سازندگان بیشتر به چشم طرفداران آمده و کدام یک عملا برای آن‌ها بی‌اهمیت بوده است!

امروزه دیگر همه بازیکنان می‌دانند که فورتنایت بیشتر به جای اینکه یک بازی باشد، یک رسانه است! جایی که در آن تریلرها و فیلم‌های کریستوفر نولان (Christopher Nolan) پخش می‌شود و با همکاری با سازندگان مختلف، انواع اسکین‌ها از شخصیت‌های محبوب وارد داستان می‌شوند. با این وجود، قرار نیست که تمامی این اسکین‌های اضافه شده جالب باشند و توسط کاربران مورد استفاده قرار بگیرند.

در واقع طی یک سال گذشته، رویدادها و کراس‌اورهای بسیاری اتفاق افتاده که طی آن‌ها، اسکین‌هایی مانند مندلورین (The Mandalorian) از دیگر جهان‌های سینمایی و سریال‌ها وارد بازی Fortnite شده‌اند. با این وجود، اگر کاربران آن سریال یا فیلم مورد نظر را ندیده باشند، احتمالا از اضافه شدن اسکین آن هم لذت نمی‌برند و شاید برای آن‌ها چندان هم مهم نباشد. برای مثال، اضافه شدن اسکین ناراتو (Naruto) به بازی، با هیجان بسیاری از سوی دوستداران این انیمه معروف و بزرگ همراه بود، اما افرادی که آن را ندیده بودند زیاد با این اسکین جدید کنار نیامده و از آن استفاده نکردند.

به همین دلیل، بد نیست در ادامه سه مورد بهترین و بدترین اسکین بازی Fortnite در کراس‌اورهای مختلف را مشاهده کنید که برخی بیشتر توسط کاربران استفاده شده‌اند و برخی بی‌اهمیت مانده‌اند!

بدترین اسکین کراس‌اورهای بازی Fortnite

اسکین Green Arrow

شخصیت Green Arrow s یکی از محبوب‌ترین‌هایی است که در دنیای DC حضور داشته و در کمیک‌ها و همچنین سریال‌های مختلف دیده شده است. با این وجود، جالب است بدانید که نسخه فورتنایت او فقط در حالت Crew Pack ارائه شد و محدودیت‌هایی را برای دسترسی کاربران ایجاد می‌کرد. علاوه بر آن، حتی خود طرفداران این کاراکتر هم دل خوشی از این اسکین نداشتند و طراحی آن را بسیار ضعیف می‌دانستند.

اسکین Ghostbusters

باندل Ghostbusters کاملا این پتانسیل را داشت تا به بهترین اسکین کراس‌اور بازی Fortnite تبدیل شود، در حالی که به گفته کاربران، طراحی ساده و قیمت بالا آن مانع این کار می‌شد. در واقع این اسکین‌ها برای افرادی که طرفدار سری Ghostbusters بودند خیلی هم جذاب بود، اما در مجموع سایر بازیکنان هرگز با طراحی آیتم‌های این باندل (به جز بک پک آن!) موافق نبودند.

اسکین Balenciaga

کراس‌اور با برند معروف Balenciaga می‌توانست خیلی سر و صدا کند و نهایتا به انتشار بهترین اسکین‌های بازی منجر شود. با این وجود طرفداران تقریبا همگی مخالف این اقدام بودند و به نظر آن‌ها، فورتنایت جای خانه‌های لاکچری و اسکین‌های برنددار نبود!

بهترین اسکین کراس‌اور بازی Fortnite

اسکین‌های کراس‌اور با Marvel

در حالت عادی هم طرفداران دنیای سینمایی مارول به حدی زیاد هستند که نیازی به توضیح گستردگی آن نیست! به همین دلیل وقتی که اسکین‌های مارول مانند ثانوس (Thanos)، مرد آهنی (Iron Man) و کاپیتان آمریکا (Captain America) به بازی اضافه می‌شوند، هیچ شکی وجود ندارد که استقبال شدیدی از آن‌ها صورت می‌گیرد.

با این وجود، می‌توان گفت که بهترین اسکین از کراس‌اورهای بازی Fortnite با شخصیت‌های مارول بوده و فصل چهارم از چپتر دوم این عنوان که شامل اکثر شخصیت‌های معروف آن بود، بیشتر از همه به چشم طرفداران آمده است.

اسکین Spider-Man

کل شخصیت‌های مارول به کنار، بهترین اسکین کراس‌اور بازی Fortnite که به تازگی در چپتر سوم به این عنوان بتل رویال اضافه شده، کسی نیست به جز مرد عنکبوتی! در واقع پس از موفقیت چشمگیر فیلم Spider-Man: No Way Home، هیچ بعید نبود که یکی از پراستفاده‌ترین اسکین‌های فورتنایت مرد عنکبوتی باشد. از طرفی هم مکانیزم استفاده از تار عنکبوت برای رفتن از مکانی به مکان دیگر و تاب خوردن از ساختمان‌ها و درخت‌ها، چیزی است که به تازگی به فورتنایت اضافه شده و بیش از پیش طرفداران مرد عنکبوتی را هیجان‌زده می‌کند.

اسکین The Rock

مدت‌ها بود که شایعه می‌شد بازیگر معروف دنیای سینما هم یک اسکین خاص در بازی Fortnite دریافت خواهد کرد. با این وجود، بالاخره در لحظات پایانی چپتر دوم و زمان برعکس شدن جزیره فورتنایت بود که بالاخره دیدیم دواین جانسون (Dwayne Johnson) یا همان راک معروف بالاخره چهره خود را نشان داده و جونزی (Jonsey) را از مرگ حتمی نجات داد!

به هر حال این سه مورد از دید کاربران بهترین اسکین کراس‌اورهای بازی Fortnite بوده‌اند. اما نظر شما درباره این موضوع چیست؟ آیا بهترین اسکین از کراس‌اورهای مختلف این بازی، چیزی به جز موارد فوق است؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا