برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
لیستی از بهترین انیمه های کمدی ایسکای
1%
 • 0/10

لیستی از بهترین انیمه های کمدی ایسکای

خنده‌دار ترین مجموعه‌ها…

لیستی از بهترین انیمه های کمدی ایسکای ۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

برخی مواقع تماشای یک مجموعه خنده‌دار می تواند به بهتر شدن اوضاع روحی ما کمک کند. با توجه به این موضوع، انیمه نیز توانسته است آثار طنز و خنده‌دار قابل قبولی را تولید کند. آیا بهترین انیمه های کمدی ایسکای را می‌شناسید؟

در ابتدا بیایید به مفهوم سبک ایسکای در دنیای انیمه بپردازیم؛ ایسکای سبکی است که سعی دارد در ژانر تخیلی، افکار و احساسات تماشاگران را درگیر خود کند. اغلب اوقات این سبک سعی دارد روی شخصیت اصلی تمرکز کند که از دنیایی به جهانی دیگر تناقض پیدا کرده یا منتقل شده است و می‌کوشد تا در زندگی جدید خود با چالش‌های پیش‌رو مبارزه کند. از طرفی ژانر کمدی همیشه برای تماشاگران و مخاطبان ژانری محبوب و پررنگ بوده است، بنابراین تلفیق سبک ایسکای و ژانر کمدی می‌تواند اثری تماشایی و جذاب را به وجود آورد. ما در ادامه این مطلب برای شما لیستی از بهترین انیمه کمدی ایسکای را جمع‌آوری کرده‌ایم تا بتوانید از تماشای آن‌ها لذت ببرید.

Overlord .۱۰

 • نمره مای انیمه لیست: ۷.۹۱
 • تاریخ عرضه: ۲۰۱۵
 • تعدادقسمت‌ها: ۴ فصل

انیمه Overlord مانند دیگر انیمه های کمدی ایسکای  در واقع به صورت کامل از ژانر کمدی پیروی نمی‌کند و تنها بخشی از سکانس‌های خود را به لحظات خنده‌دار اختصاص می‌دهد. استفاده از دیالوگ‌های طنز به تماشاگران کمک می‌کند بهتر از گذشته با کاراکترهای انیمه ارتباط بگیرند. داستان این انیمه موفق شده است توجه تعداد بسیاری از طرفداران انیمه را به خود جلب کند و به همین سبب امتیازات خوبی را از طریق رسانه و سایت‌های مختلف کسب می‌کند. انیمه Overlord داستان کاراکتری را روایت می‌کند که در قالب یک شخصیت بازی در بازی ویدیویی مورد علاقه خود به دام می‌افتد، اما نباید اجازه دهد دیگر شخصیت‌های بازی به راز او و واقعیت پی ببرند. 

The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated As A Slime .۹

 • نمره مای انیمه لیست: ۷.۵۹
 • تاریخ عرضه: ۲۰۲۱
 • تعدادقسمت‌ها: ۱ فصل

به عنوان یک اسپین آف از مجموعه That Time I Got Reincarnated As A Slime مجموعه یک فصلی The Slime Diaries به خوبی عمل می‌کند. این مجموعه کارهای روزمره شخصیت ریمورو (Rimuru) را در بر می‌گیرد که بنا به همین دلیل از سکانس‌های طنز جالبی بهره‌مند است. با توجه به اینکه فصل جدید That Time I Got Reincarnated As A Slime به تازگی در حال پخش است، اکنون فرصت خوبی برای تماشای یکی از محبوب‌ترین انیمه های کمدی ایسکای است.

No Game, No Life .۸

 • نمره مای انیمه لیست: ۸.۰۷
 • تاریخ عرضه: ۲۰۱۴
 • تعدادقسمت‌ها: ۱ فصل

طنز انیمه No Game, No Life می‌تواند تفرقه افکن واقع شود چرا که اکثر اتفاقات خنده‌دار آن به قیمت مشکلات شخصیت دوست داشتنی استفانی (Stephanie) تمام می‌شود. اما با این حال از این مجموعه ۱۲ قسمتی به عنوان یکی از بهترین انیمه کمدی ایسکای یاد می‌شود. به طور کل داستان انیمه No Game, No Life حول محور خواهر و برادری می‌چرخد که استعدادی شگرف در انجام بازی‌های متنوع دارند و سعی می‌کنند همگی را از این استعداد خود باخبر کنند. شخصیت‌های این انیمه مدام به مسابقه دادن و مبارزه با یکدیگر می‌پردازند اما همانطور که انتظار می‌رود برنده نهایی بازیکنان حرفه‌ای مذکور می‌شوند.

The Devil Is A Part-Timer .۷!

 • نمره مای انیمه لیست: ۷.۷۴
 • تاریخ عرضه: ۲۰۱۳
 • تعدادقسمت‌ها: ۲ فصل

در واقع انیمه The Devil Is A Part-Timer! یک مجموعه ایسکای معکوس محسوب می‌شود؛ داستان از آنجایی شروع می‌شود که شیطان سادائو مائو (Sadao Maou) برای عملی سازی افکار شوم خود قصد دارد یک سرزمین را تسخیر کند اما پس از مواجه شدن با قهرمان داستان، به زمین تبعید می‌شود. این شیطان اکنون به عنوان یک کار پاره وقت در مک دونالد مشغول به کار است که این موضوع ادامه روند داستان را به طرز تمسخرآمیزی پیش می‌برد، و از طرفی جزوی از دلایلی است که به عنوان یکی از بهترین انیمه های کمدی ایسکای شناخته می‌شود. متاسفانه فصل دوم این انیمه نتوانست رضایت بخش واقع شود و به محبوبیت فصل اول نمی‌رسد. اما همچنان تنها با تماشای فصل اول انیمه The Devil Is A Part-Timer! میتوانید اوقات خوشی را برای خود بسازید. 

Isekai Quartet .۶

 • نمره مای انیمه لیست: ۷.۳۸
 • تاریخ عرضه: ۲۰۱۹
 • تعدادقسمت‌ها: ۲ فصل

انیمه Isekai Quartet به عنوان یکی از بامزه‌ترین انیمه های کمدی شناخته می‌شود. این مجموعه برخی از محبوب‌ترین انیمه‌های ایسکای قرن اخیر را گرد هم جمع‌آوری می‌کند و از این طریق داستان جالبی را برای عرضه کردن به ارمغان می‌آورد. شخصیت‌های مشهوری که در این انیمه ظاهر می‌شوند از آثاری مانند KonoSuba‌، Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious و Overlord نشات می‌گیرند. این شخصیت‌ها در یک دبیرستان به مقابله کردن با مشکلات پیش‌روی خود می‌پردازند که گاهی اوقات همکاری و مشارکت آن‌ها مخاطبان را به وجد می‌آورد.

Uncle From Another World .۵

 • نمره مای انیمه لیست: ۷.۸۲
 • تاریخ عرضه: ۲۰۲۲
 • تعدادقسمت‌ها: ۱ فصل

انیمه Uncle From Another World در تابستان سال ۲۰۲۲ به عنوان یکی از بهترین انیمه‌های ایسکای موفق شروع به پخش کرد و همانطور که از موضوع این مطلب پیدا است، به عنوان یکی از بهترین انیمه های کمدی نیز در این لیست قرار می‌گیرد. داستان از آنجایی شروع می‌شود که یک عموی سالخورده پس از اتفاقاتی به یک جهان دیگر تناسخ پیدا می‌کند و در این بین با چالش‌های بسیاری روبرو می‌شود که آن‌ها را یکی پس از دیگری با کمک دوستان جدید خود از بین می‌برد. پس از گذشت یک دهه از زندگی در دنیایی فانتزی، هاتاکه (Hatake) به دنیای واقعی بازمی‌گردد و داستان‌های خود را برای برادرزاده‌ش روایت می‌کند.

Welcome To Demon School! Iruma-kun .۴

 • نمره مای انیمه لیست: ۷.۷۵
 • تاریخ عرضه: ۲۰۱۹
 • تعدادقسمت‌ها: ۳ فصل

شخصیت اصلی این انیمه یعنی ایروما (Iruma) گذشته دردناکی را به لطف خانواده بی‌مسولیت خود سپری می‌کند و در ادامه آن‌ها ایروما را به یک شیطان می‌فروشند. پس از گذشت مدتی این شیطان ایروما را به سرزمین شیطان‌ها برده و او را در یک مدرسه ثبت‌نام می‌کند. ایروما می‌فهمد زندگی جدید او از جهات مختلف نسبت به زندگی گذشته بهتر است بنابراین به بدی و خوبی‌های آن قانع می‌شود. انیمه Welcome To Demon School! Iruma-kun سرشار از صحنه‌های خنده‌دار است، به همین سبب از آن به عنوان نمونه‌ای دیگر از بهترین انیمه های کمدی ایسکای یاد می‌شود. وجود شخصیت‌های جذاب در کنار ایروما روند داستان را هیجان‌انگیزتر می‌کند و تماشای ۳ فصل آن برای تماشاگران لذت‌بخش‌ واقع می‌شود.

The Eminence In Shadow .۳

 • نمره مای انیمه لیست: ۸.۲۹
 • تاریخ عرضه: ۲۰۲۲
 • تعدادقسمت‌ها: ۲ فصل

سید (Cid) شخصیت اصلی انیمه The Eminence In Shadow آرزو دنیایی به دور از تاریکی را در سر دارد و به همین خاطر سعی می‌کند در تحقق آرزوی خود مفید واقع شود. او از قدرت تخیل بهره‌مند است و با کمک آن به دنیای زیرین نفوذ پیدا می‌کند تا بتواند فرقه‌ای از خلافکاران را از بین ببرد، اما از اتفاقات پیش‌روی خود آگاهی ندارد. در واقع انیمه The Eminence In Shadow در سبک فانتزی تاریک پیش می‌رود و تنها عامل خنده‌دار آن شخصیت سید است، بنابراین ممکن است برخی از قسمت‌ها لبخند را به لب‌های تماشاگران فرا نخواند. اما با این حال وجود سکانس‌های خنده‌دار معدود آن می‌تواند در تغییر جو جدی این انیمه موفق واقع شود. 

The Wrong Way to Use Healing Magic .۲

 • نمره مای انیمه لیست: ۷.۵۶
 • تاریخ عرضه: ۲۰۲۴
 • تعدادقسمت‌ها: ۱ فصل

کن (Ken) دانش آموزی معمولی است که زندگی معمولی را نیز سپری می‌کند. زندگی او به همین صورت پیش می‌رود تا وقتی که با دوستانی جدید آشنا می‌شود. آن‌ها نقاط مشترک بسیاری را در میان یکدیگر می‌یابند و این موضوع باعث نزدیکی آن‌ها می‌شود. یک روز دوستان کن به دنیایی دیگر احضار می‌شوند، و به صورت تصادفی او نیز به دنبال آن‌ها به این دنیا منتقل می‌شود. کن امید خود را از دست داده و دیگر به دنبال راهی برای بازگشت نمی‌گردد، اما ناگهان متوجه قدرت شفا بخش و فراطبیعی خود می‌شود. انیمه The Wrong Way to Use Healing Magic سعی می‌کند خنده‌دار واقع شود و تا حد قابل قبولی نیز در این امر موفق و سربلند بیرون می‌آید. با وجود این تفاسیر، اگر به دنبال مجموعه کوتاهی می‌گردید که اوقات شادی را برای خود به ارمغان بیاورید حتما یک شناس به انیمه The Wrong Way to Use Healing Magic بدهید چرا که به عنوان یکی از بهترین انیمه های کمدی ایسکای شناخته می‌شود. 

KonoSuba: God’s Blessing On This Wonderful World! .۱

 • نمره مای انیمه لیست: ۸.۱۱
 • تاریخ عرضه: ۲۰۱۶
 • تعدادقسمت‌ها: ۳ فصل

 انیمه Konosuba داستانی سرگرم کننده را برای مخاطبان خود به ارمغان می‌آورد. این انیمه کلیشه‌های آثار ایسکای و قهرمانان بازنده را به سخره می‌گیرد. در روایت این انیمه، کازوما ساتو (Kazuma Sato) در اثر ترس بیش از حد می‌میرد، و در دنیایی مملو از هیولاها و اتفاقات فانتزی، باری دیگر متولد می‌شود. کازوما به گروهی بازنده‌‌تر از خود او متحد شده، و در ادامه با پیوستن افرادی جدید به ماجراجویی‌هایی خود ادامه می‌دهند. فصل سوم این انیمه به تازگی و در تاریخ ۲۲ فروردین به انتشار رسیده است، بنابراین اکنون بهترین زمان برای تماشای آن محسوب می‌شود.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments