صداپیشه‌ی سونیک از نقش جیم کری در موفقیت فیلم Sonic The Hedgehog می‌گوید

بن شوارتز: ما خیلی خوش‌شانس هستیم

صداپیشه‌ی سونیک از نقش جیم کری در موفقیت فیلم Sonic The Hedgehog می‌گوید سورنا رضایی ۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان
صداپیشه‌ی سونیک در Sonic The Hedgehog

بن شوارتز صداپیشه‌ی سونیک در فیلم Sonic The Hedgehog در بخشی از مصاحبه‌ی جدید خود به تاثیر مثبت جیم کری بر موفقیت این فیلم اکشن و ماجراجویی پرداخت.

به‌واسطه‌ی اقتباس‌های سینمایی که در گذشته بر اساس بازی‌های ویدیویی ساخته شده بودند، کمتر کسی به موفقیت Sonic The Hedgehog امیدوار بود اما این فیلم توانست بازخوردهای مثبتی را از سوی مخاطبان دریافت کرده و به فروشی معادل ۳۰۷ میلیون دلار در سراسر جهان دست یابد. عوامل مختلفی در موفقیت جدیدترین محصول پارامونت پیکچرز نقش داشته‌اند که یکی از آن‌ها جیم کری (Jim Carrey) بوده است. این هنرپیشه‌ی آمریکایی نقش دکتر رباتنیک، آنتاگونیست قصه را بر عهده داشت.

بن شوارتز صداپیشه‌ی سونیک در Sonic The Hedgehog چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Cinemablend انجام داد. او در جریان گفتگو به موضوعات مختلفی پرداخت که نقش جیم کری در موفقیت فیلم Sonic The Hedgehog یکی از آن‌ها بوده است. شوارتز در این باره گفت:

فکر می‌کنم حضور جیم کری در Sonic The Hedgehog را باید به پای خوش‌شانسی ما نوشت چون باعث شد این پروژه بسیار شناخته‌شده‌تر شود. جیم همیشه می‌گفت: «می‌خواهم کارهای کمدی انجام دهم، از همان جنس کمدی که در گذشته از من دیده بودید. قصد دارم آن‌ها را تکرار کنم.»

از آن‌جایی که بن شوارتز در فاز پس‌تولید به تیم اضافه شد، هیچ وقت فرصت نکرد به صحنه‌ی فیلمبرداری برود. به همین دلیل، وقتی اولین بار به تماشای Sonic The Hedgehog نشست، بسیار هیجان‌زده بود تا نتیجه‌ی تلاش‌های جیم کری را ببیند:

اولین بار که فیلم را دیدم، در یک سالن کوچک با حضور سه الی چهار نفر دیگر بود. در حین تماشا بارها و بارها از نقش‌آفرینی‌های جیم کری متعجب شدم چون هرگز به صحنه‌ی فیلمبرداری نرفته بودم. در نتیجه، اولین بار بود که آن‌ها را می‌دیدم. در جریان تماشا به خودم گفتم: «خدای من، ما خیلی خوش‌شانس هستیم که جیم تصمیم گرفت استعدادهایش را در این فیلم به کار بگیرد.»

صداپیشه‌ی سونیک در Sonic The Hedgehog
جیم کری در نقش دکتر رباتنیک

صداپیشه‌ی سونیک در Sonic The Hedgehog سپس به نسل جدیدی از سینماروها پرداخت که نه تنها فیلم‌های قدیمی جیم کری را تماشا نکرده‌اند، بلکه او اصلا را نمی‌شناسند:

به سالنی که اکران آزمایشی انجام می‌شد رفتیم و دست‌اندرکاران مشغول پرسیدن سوالاتی مثل «آیا جیم کری را می‌شناسید» بودند. آن‌ها هم در پاسخ می‌گفتند نه؛ پاسخی که برایم تعجب‌برانگیز بود. آن‌ها نسل کاملا متفاوتی از بچه‌ها هستند که هنوز Ace Ventura ،The Mask و دیگر فیلم‌های این چنینی را ندیده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا