آیا بن افلک داستان فیلم فلش را اسپویل کرد؟!

بازگشت گل گدوت

آیا بن افلک داستان فیلم فلش را اسپویل کرد؟! آیدا امشاسفند ۱ ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ سینمای جهان
داستان فیلم فلش

حضور Wonder Woman در داستان فیلم فلش در حال حاضر اسپویل شده، ولی بن افلک جزئیات بیشتری را در مورد بتمن و Wonder Woman را در اختیار طرفداران گذاشت.

بن افلک (Ben Affleck) از صحنه‌ایی در مورد فلش و Wonder Woman با بازی گل گدوت (Gal Gadot) حرف زد که شاید اسپویلی برای داستان فیلم فلش باشد. با اینکه فیلم فلش تا دوماه دیگر به روی پرده سینماها نخواهد رفت، چند اسپویل در مورد داستان و شخصیت‌های این فیلم منتشر شده است.

یکی از اکشن فیگورهای فانکو پاپ، شایعات مربوط به ویلن این فیلم را تایید کرد. در این فیلم The Flash در برابر یک ورژن شیطانی Flash قرار می‌گیرد که روح افرادی با قدرت سرعت فوق العاده را می‌دزدد. همچنین اکشن فیگور هایی که برای پیش سفارش قرار گرفته‌اند، تایید کردند که Wonder Woman هم در این فیلم حضور دارد، در حالی که این موضوع در هیچ کدام از پوسترها، تیزرها، و تریلرهای فیلم The Flash اعلام نشده بود. درکنار اینکه کمپانی فانکو برای اسپویلرهای قدیمی این فیلم مسئول بود، جدیدترین اسپویلر این فیلم بن افلک است.
در مصاحبه‌ایی با SmartLess افلک اعلام کرد که Wonder Woman بی‌برنامه به فیلم اضافه نشده و نقشی مهمی در داستان فیلم فلش دارد. افلک وسط حرف زدن در مورد این موضوع که چطور می‌تواند به بهترین نحو نقش بتمن را بازی کند، ناخواسته کمی از داستان The Flash را اسپویل کرد:

من نمیخوام اسپویل کنم، ولی تو یه صحنه Wonder Woman منو از دست چندتا خلافکار نجات میده، و با اینکه میدونم از اینجا به بعد اسپویلره میگمش. منو با طناب حقیقتش نجات میده و بتمن یه چیزایی در مورد خودش لو میده. اونجاست که فهمیدم باید چطور بازی کنم تو نقش بتمن.

آیا داستان فیلم فلش، پس‌زمینه‌ایی برای فیلم بعدی Wonder Woman می‌باشد؟

حضور Wonder Woman دراین فیلم، دومین حضور کوتاه گل گدوت در سینمایی‌های DC محسوب خواهد شد. برای اولین فیلم، گدوت در پایان Shazam! Fury of the Gods، بیلی بتسون را از مرگ به زندگی بازمی‌گرداند. با توجه به این دوقسمت، تعداد فیلم‌هایی که Wonder Woman در آن نقش فرعی بوده از فیلم‌هایی که نقش اصلی آن بوده بیشتر شده است.

او برای اولین بار در Batman v Superman: Dawn of Justice با کارگردانی زک اسنایدر (Zack Snyder) حضور پیدا کرد. با بازی گدوت در فیلم‌های Shazam! Fury of the Gods و داستان فیلم فلش و همچنین بازسازی زک اسنایدر، نقش فرعی‌ها به سه رسیده درحالی که فرانچایز اصلی Wonder Woman دو قسمت دارد. با جریانات پیش آمده، این سوال پیش‌ می‌آید که آیا Wonder Woman در دنیای DCU آینده‌ایی دارد یا نه؟

بعد از لغو ساخت قسمت سوم فرانچایز، آینده این سری تحت شعاع قرار گرفت. در عین حال این شخصیت حضوری ثابت در فیلم‌های DC داشته و با مشکلات زیادی مثل بتمن بن افلک یا سوپرمن هنری کویل مواجه نشده است. چه این نقش‌های کوتاه آخرین نفس‌های Wonder Woman برای حضور در DCU بوده باشد، یا پایه‌ریزی برای فیلم بعدی این شخصیت، مطمئنا این حضورها برای طرفدارانی که نگران آینده این شخصیت می‌باشند بسیار هیجان انگیز بوده است.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا