#مهسا_امینی

تماشا کنید: اولین تریلر سریال Baymax منتشر شد + زیرنویس فارسی

رباط مهربان باز می‌گردد!

اولین تریلر سریال Baymax منتشر شده و از ادامه زندگی ابرقهرمانی ربات مهربان و محبوب بیمکس به طرفداران می‌گوید.

استودیوی والت دیزنی (Walt Disney) اخیرا تریلر جدیدی از مجموعه انیمیشنی Baymax را به اشتراک گذاشته و تاریخ انتشار این سریال جذاب را اعلام کرد. اسپین آف انیمیشن موفق Big Hero 6 که محصول سال ۲۰۱۴ است، در تاریخ ۲۹ ژوئن (۸ تیرماه) از دیزنی پلاس عرضه خواهد شد.

تریلر سریال Baymax در حساب توییتر Disney Animation و با شعار همه به یک قهرمان بزرگ نیاز دارند منتشر شد. در تریلر مذکور می‌بینیم که هیرو باری دیگر بیمکس را گم کرده و به دنبال او می‌گردد. بیمکس ربات پرستار با مهربانی در سطح شهر می چرخد و به هرکسی که به مراقبت و پرستاری نیاز داشته باشد، کمک می‌کند. او همواره همانطور که در ابتدا برنامه‌ریزی شده بود، آماده است تا به مردم فرانسیسکو کمک کند. بیمکس نه تنها یک ربات پرستار مهربان است بلکه اکنون به عنوان یک قهرمان بزرگ نیز شناخته می‌شود.

تریلر سریال Baymax با زیرنویس فارسی

در تریلر منتشر شده همانطور که بیمکس را حین پرسه زدن در شهر و ماجراجویی می‌بینیم، شخصیت‌‌های دیگر سریال نیز معرفی می‌شوند. بدون شک باری دیگر در این اثر نیز مانند آنچه که در انیمیشن Big Hero 6 شاهد آن بودیم، هیرو هامادا (Hiro Hamada) و عمه‌ی او از شخصیت‌های اصلی اثر به حساب می‌آیند که با بیمکس زندگی می‌کنند. به نظر می‌رسد که عمه هیرو هنوز هم صاحب همان کافه‌ای است که در انیمیشن این فرنچایز در سال ۲۰۱۴ دیدیم، با این تفاوت که اکنون بیمکس در اداره کافه به او کمک می‌کند.

خالق و کارگردان Big Hero 6، دان هال (Don Hall) در رابطه با سریال مذکور عنوان کرده است که به عقیده او ساخت یک سریال برای پخش در شبکه دیزنی پلاس، تحت محوریت زندگی بیمکس و تعامل او با افراد عادی شهر می‌تواند جالب باشد. با توجه به صحبت‌‌های این هنرمند، بیمکس در این سریال که شش قسمت دارد، طی هر اپیزد قصد کمک به شخصی را دارد که به مراقبت نیاز داشته و جالب است بدانید که این افراد معمولا علاقه‌ای به دریافت کمک از بیمکس ندارند. همین موضوع باعث می‌شود شاهد داستانی جذاب و سرگرم‌کننده باشیم زیرا همانطور که می‌دانید به هر قیمتی که شده به افراد مریض کمک می‌رساند زیرا این وظیفه او است. این موضوع می‌تواند باعث شود تا شخصیت بیمکس دچار یک تحول احساس بزرگ شود. 

 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا