#مهسا_امینی

پوسترهای فصل دوم Batwoman با محوریت شخصیت‌های اصلی منتشر شد

تعداد پوسترها به رقم پنج می‌رسد

پوسترهای فصل دوم Batwoman

شبکه‌ی آمریکایی The CW ساعاتی قبل پوسترهای فصل دوم Batwoman را منتشر کرد که شخصیت‌های اصلی را به تصویر می‌کشند.

فصل اول Batwoman بین اکتبر ۲۰۱۹ الی مه ۲۰۲۰ پخش شد و بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد. جدا از این، عملکرد قسمت‌های ابتدایی سریال در زمینه‌ی بازدید مطابق انتظار مدیران بود. در نتیجه، شبکه‌ی The CW با ساخت فصل دوم موافقت کرد. در حالی که انتظار می‌رفت روبی رز (Ruby Rose) بازگشته و بار دیگر نقش کیت کین را بر عهده بگیرد، او اعلام کرد از تیم بازیگری جدا می‌شود. هنرپیشه‌ی استرالیایی در پست اینستاگرامی خود وارد جزئیات نشد اما طبق گزارش‌های غیررسمی، فیلبرداری فصل نخست برای رز طاقت‌فرسا بوده و همچنین صدمات جسمانی‌ای را به او وارد کرده است. همین مسائل باعث شد تصمیم به جدایی بگیرد.

تهیه‌کنندگان اولین سریال لایو اکشن بتوومن به طرفداران اطمینان خاطر داده بودند در سریع‌ترین زمان ممکن فرد دیگری را انتخاب می‌کنند تا نقش کیت کین را جلوی دوربین بر عهده بگیرد. با گذشت مدتی، برنامه‌ها تغییر کرد و سازندگان تصمیم گرفتند شخصیت تازه‌ای را به روند داستان اضافه کرده و او را در جایگاه پروتاگونیست قرار دهند. این شخصیت جدید رایان وایلدر نام داشته، یک سیاهپوست بوده و بخش عمده‌ی زندگی خود را بدون راهنمایی شخص دیگری گذراند. از همین رو، در مواجهه با شرایط سخت ممکن است تصمیم اشتباهی را اتحاذ کند.

شبکه‌ی The CW ساعاتی قبل پوسترهای فصل دوم Batwoman را منتشر کرد که شخصیت‌های اصلی سریال را نشان می‌دهد: رایان وایلدر، لوس فاکس، مری همیلتون، سوفی مور و آلیس. دو مورد اول نیاز به معرفی ندارند اما این موضوع برای سه شخصیت دیگر صادق نیست. همیلتون، خواهرناتنی کیت کین است که در رشته‌ی پزشکی تحصیل می‌کند و پس از پی بردن به هویت مخفی‌اش، به او می‌پیوندد. مور، از یک موسسه‌ی نظامی فارغ‌التحصیل شد و در حال حاضر یکی محافظان گاتهام در برابر جرم و جنایت است. آلیس، خواهر دوقلوی کیت است که گمان می‌شد جان خود را در یک صانحه‌ی تصادف از دست داد. او رهبری گروه خلافکاری Wonderland Gang را بر عهده دارد:

جاویسیا لزلی (Javicia Leslie) بازیگر نقش رایان وایلدر است. او چندی پیش و در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی صحبت‌هایی را درباره‌ی پروتاگونیست فصل دوم بتوومن انجام داد:

می‌دانید کدام ویژگی رایان وایلدر را دوست دارم؟ وقتی پای تماشای سریال‌های ابرقهرمانی می‌نشینم، حس می‌کنم شخصیت‌هایشان تفاوت‌هایی زیادی با من دارند و همین موضوع باعث می‌شود و حس و حال یک اثر تخیلی به من دست بدهد.

رایان مانند ما است و می‌توان با او ارتباط برقرار کرد. او یک شخص ثروتمند که احترام زیادی برایش قائل می‌شوند نیست.

پخش فصل دول Batwoman آغاز شده و تاکنون پنج قسمت آن روی آنتن رفته است. قسمت جدید چهار روز دیگر منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا