سری بتلفیلد بخش مهمی از آینده الکترونیک آرتز خواهد بود

خوشبین به پیشرفت و آینده مجموعه

سری بتلفیلد بخش مهمی از آینده الکترونیک آرتز خواهد بود حمید توحیدلو ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
اهمیت سری بتلفیلد

مدیرعامل الکترونیک آرتز با اشاره به اهمیت سری بتلفیلد خاطرنشان کرد که این مجموعه بخش مهمی از آینده شرکت خواهد بود.

چند وقتی است که سری پرطرفدار بتلفیلد در وضعیت چندان خوبی به سر نمی‌برد. جدیدترین بازی این مجموعه به نام Battlefield 2042 در زمان عرضه حسابی مورد انتقاد هوادارها قرار گرفت و به دنبال انتشار ضعیف و عملکرد فاجعه‌بار، بازیکن‌ها را ناامید کرد. البته، استودیوی دایس از زمان عرضه بازی تا به امروز تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با عرضه به‌روزرسانی‌ها و ارائه محتوای تازه، وضعیت بازی را تا حدودی بهبود ببخشد.

در همین راستا، در حالی که این بازی هرگز نتوانست انتظار تیم سازنده و شرکت ناشر را برآورده کند، اما به نظر می‌رسد که این سری همچنان برای الکترونیک آرتز حائز اهمیت است. به بیان دقیق‌تر، اعاتی پیش جلسه ارائه گزارش مالی سه ماهه اخیر الکترونیک آرتز با حضور جمعی از مدیران و سرمایه‌گذاران شرکت برگزار شد که در جریان این نشست، آقای اندرو ویلسون، مدیرعامل EA، در پیامی اعلام کرد که سری بتلفیلد بخش مهمی از برنامه‌ها و آینده شرکت است.

اندرو ویلسون در این زمینه توضیح می‌دهد:

من امروز با برخی از مدیرها تماس گرفتم و آن‌ها اعلام کردند که نسبت به پیشرفت بتلفیلد بسیار خوشبین هستند. به نظر من، ما به این تیم و پیشرفتی که برای آینده مجموعه در نظر گرفتند، بسیار اعتماد داریم. ما فقط یک بازی بتلفیلد نمی‌سازیم، بلکه در حال توسعه یک پلتفرم هستیم تا محتوای جدید را در قالب پشتیبانی‌های لایو سرویس تا دهه‌های آینده ارائه دهیم.

الکترونیک آرتز در آینده و زمان مناسب، در خصوص آینده سری بتلفیلد صحبت می‌کند. تا آن زمان، این مجموعه بدون شک در اولویت اول استراتژی ما قرار دارد. ما در نظر داریم که بازی‌ها و تجربه‌های آنلاین عظیمی از این فرنچایز را توسعه دهیم تا جوامع بزرگی از هوادارها با مدل‌های تجاری و توسعه بازی‌ها و تجربه‌های آنلاین و عظیمی از این سری بپردازیم تا جوامع بزرگی از طرفداران را با مدل‌های تجاری و بازارهای جغرافیایی مختلف به خود جذب و سرگرم کند. ما اعتقاد داریم که سری بتلفیلد بخش معنادار و مهمی از آینده ما خواهد بود. به مرور زمان، جزئیات بیشتری به اشتراک می‌گذاریم.

بهتر است بدانید که بعد از شکست تلخ بتلفیلد ۲۰۴۲، شرکت الکترونیک آرتز یک مجموعه جدید متشکل از اعضای سرشناس چند استودیو را تاسیس کرد تا روی توسعه سری Battlefield کار کند. مسئولیت مدیریت این مجموعه به وینس زمپلا، رئیس استودیوی ریسپاون اینترتینمنت محول شده است.

پیش‌تر شایعه شده بود که استودیوی دایس روند ساخت بازی بعدی بتلفیلد را آغاز کرده است. از طرفی، یک گزارش دیگر مبنی بر ساخت یک تجربه کاملا جدید از مجموعه بتلفیلد توسط استودیوی ریپل افکت به گوش رسیده بود. به علاوه، گویا ریجلاین گیمز به رهبری مارکوس لتو، از خالقان سری هیلو، روی بخش کمپین داستانی بازی بعدی بتلفیلد فعالیت می‌کند.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا