#مهسا_امینی

اطلاعات جدیدی از بازی Battlefield 6 فاش شد

خود را برای یک جنگ تمام‌عیار آماده کنید

اطلاعات جدیدی از بازی Battlefield 6 فاش شد مریم خواجوی ۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی Battlefield 6

سری Battlefield همواره در ارائه نبردهای پرهرج‌ومرج موفق بوده و تصاویر واقع‌گرایانه‌ای از جنگ‌های جهانی و مدرن ارائه کرده است. مثل اینکه استودیوی DICE قصد دارد در بازی Battlefield 6 پا از این فراتر گذاشته و یک میدان جنگ تمام‌عیار به راه بیندازد.   

بر اساس طراحی یکی از نقشه‌های بازی که توسط یک اینسایدر قابل اعتماد به دست آمده است، به نظر می‌رسد که در نسخه بعدی با دنیای پر‌هرج‌ومرج‌تری روبه‌رو خواهید شد. با وجود اینکه این نقشه ممکن است تا قبل از عرضه بازی دچار تغییراتی شود، به ما ایده‌ای از چیزی که قرار است در آینده شاهدش باشیم می‌دهد.  

اینسایدر، Tom Henderson در حساب توییتر خود این تصویر را منتشر کرد؛ البته چیزی در مورد اینکه طراحی توسط خود او انجام شده یا مستقیما از استودیوی DICE می‌آید نگفت. این نقشه جایی شبیه به یک تاسیسات پرتاب موشک با محیطی بیابانی و پر از صخره را نشان می‌دهد؛ به طوری که نه تنها چندین موشک در محیط دیده می‌شود بلکه یکی از آن‌ها در طول بازی پرتاب خواهد شد.

هندرسون در گذشته اطلاعاتی در مورد سیستم آب‌وهوای طبیعی بازی ارائه داده بود و حال به نظر می‌رسد که این منطقه با یک طوفان عظیم همراه است. مبارزه تیم‌های تشکیل شده از ده‌ها نفر هنگام وقوع یک طوفان عظیم در منطقه‌ای که از موشک‌ها پر شده است، بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد. همچنین طبق اطلاعات منتشر شده، بخش داستانی و Co-Op بازی بسیار گسترده است و قرار است در بعضی نقشه‌ها شاهد مبارزه تیم‌های تشکیل شده از ۶۴ نفر با قابلیت مبارزه‌های هوایی باشیم.

با اینکه شایعات زیادی پیرامون بازی Battlefield 6 منتشر شده است، DICE هنوز اطلاعات زیادی در مورد آن ارائه نداده است و فقط گمانه‌هایی مبنی بر منتشر شدن اطلاعات و تریلر در ماه می وجود دارد. تا آن زمان تنها چیزی که به طور قطع در مورد این بازی می‌دانیم این است در تعطیلات سال ۲۰۲۱ برای پلتفرم‌های PlayStation 5، Xbox Series X و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا