آیا نسخه‌ی جدید بتلفیلد طرفداران قدیمی را ناامید خواهد کرد؟

صحبت‌های یک اینسایدر، نگرانی‌هایی را به وجود آورده است

نسخه‌ی جدید بتلفیلد

برخلاف صحبت‌هایی که یکی از اینسایدرهای معروف ویدیو گیم درباره‌ی نسخه‌ی جدید بتلفیلد انجام داده، جای هیچ گونه نگرانی‌ای وجود ندارد.

الکترونیک آرتز اواسط ژوئن سال جاری میلادی خود EA Play را برگزار کرد. در جریان این رویداد آنلاین نه تنها ساخت نسخه‌ی جدید بتلفیلد رسما تایید شد، بلکه صحنه‌هایی از آن در قالب یک تیزر بسیار کوتاه به نمایش درآمد. صحنه‌ها به گونه‌ای بودند که هیچ گونه اطلاعاتی را از داستان شامل نمی‌شدند. علاوه بر این، ناشر آمریکایی هم هیچ گونه جزئیاتی را به اشتراک نگذاشت تا پلتفرم‌های هدف و تاریخ دقیق انتشار نامشخص باقی بمانند. در حال حاضر تنها می‌دانیم این بازی تعطیلات سال آینده‌ی میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

آنتون لوگوینوف (Anton Logvinov)، یکی از اینسایدرهای قابل‌اعتماد ویدیو گیم است. او پیش از اینکه نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Horizon Zero Dawn معرفی شود، انتشارش را فاش کرده بود. لوگوینوف چندی پیش گفت روند توسعه‌ی جدیدترین بتلفیلد بدون هیچ گونه مشکلی پیش می‌رود و از این جهت، جای هیچ گونه نگرانی‌نیس نیست. او در ادامه‌ی صحبت‌های خود اضافه کرد بازی مزبور آن چیزی نخواهد بود که طرفداران انتظارش را می‌کشند. اینسایدر معروف وارد جزئیات نشد و سعی نکرد معنی دقیق جملاتش را بیان کند. همین مسئله هم باعث به وجود آمدن گمانه‌زنی‌هایی شد. گروهی از طرفداران احتمال می‌دهند Battlefield 6 یک اکشن و اول شخص باشد اما نتواند تجربه‌ای را ارائه دهد که طرفداران قدیمی سری منتظرش هستند.

تام هندرسون (Tom Henderson) یکی دیگر از اینسایدرهای ویدیو  گیم است. او با افشای اطلاعات پیرامون مجموعه‌ی کال آو دیوتی توانسته به شهرت بسیاری دست یابد. هندرسون در تازه‌ترین صحبت‌های خود به نگرانی‌ها خاتمه داد و اعلام کرد نسخه‌ی جدید بتلفیلد همان چیزی است که طرفداران دنبالش هستند:

به عنوان یکی از طرفداران قدیمی بتلفیلد، نمی‌دانم چرا آنتون لوگوینوف آن حرف‌ها را درباره‌ی نسخه‌ی جدید زد. مطمئن هستم این بازی همان چیزی است که طرفداران می‌خواهند.

اینسایدر مشهور کال آو دیوتی وارد جزئیات نشد و هیچ گونه اطلاعاتی را درباره‌ی فضای حاکم بر بازی به اشتراک نگذاشت. از همین رو، نمی‌دانیم اتفاقات در گذشته، حال یا آینده رخ می‌دهند. با این حال، تام هندرسون مدعی شد بازخوردهای بتلفیلد 6 بهتر از نسخه‌های پیشین بوده است:

قطعا به خاطر بتلفیلد 5 نگرانی‌هایی وجود دارد اما فکر می‌کنم اینبار همه چیز مطابق میل طرفداران خواهد بود. بازخوردهای دریافتی تا به این جای کار بسیار بهتر از نسخه‌های پیشین بوده‌اند. در ضمن، انتظار معرفی تا قبل از بهار سال آینده‌ی میلادی را نداشته باشید.

بتلفیلد 5، جدیدترین نسخه از این سری به شمار می‌رود. این بازی اواسط نوامبر سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه شد و همان‌طور که انتظار می‌رفت، نتوانست انتظارات تجاری سازندگان و ناشر خود را برآورده کند. طبق آمارهای رسمی، طی دو ماه نخست انتشار تنها ۷ میلیون نسخه از آن به فروش رسیده بود. در ضمن، پشتیبانی همچنان ادامه دارد اما روند انتشار محتوای جدید متوقف شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا