شایعه: ۳ مپ جدید در راه Battlefield 2042 هستند

مپ‌های کوچک‌تر؟

شایعه: ۳ مپ جدید در راه Battlefield 2042 هستند نریمان هروی ۰ ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی
Battlefield 2042

طبق اطلاعات منتشر‌شده توسط یک داده‌کاو، قرار است ۳ مپ جدید به بازی ناامیدکننده‌ی اخیر Dice یعنی Battlefield 2042 اضافه شود.

بازی Battlefield 2042 یکی از ناامیدکننده‌ترین و ضعیف‌ترین بازی‌های عرضه‌شده‌ی اخیر محسوب می‌شود و به همین دلیل نیز توسعه‌دهندگان به دنبال این هستند که تغییرات بیشتری را در در این بازی ایجاد کنند تا بازیکنان را دوباره به این بازی برگردانند. طی اطلاعات لو رفته اخیر، قرار است ۳ مپ جدید در آینده به این بازی اضافه شوند.

عرضه‌ی بازی Battlefield 2042 در ماه نوامبر به مثال آب سردی روی پیکره‌ی طرفداران پر و پا قرص سری بتلفیلد بود و آنان را حسابی از این بازی ناامید کرد. این ناامیدی طرفداران به قدری زیاد بود که حتی تعداد بازیکنان آنلاین در نسخه های قبلی بتلفیلد بیشتر از بازی Battlefield 2042 شد. همچنین این انتهای قضیه نبود و حتی Dice اعلام کرد که فصل اول بازی قرار است با تاخیر عرضه شود. به رغم همه‌ی این ناامیدی بازیکنان و عملکرد بسیار ضعیف، هنوز Dice بی‌خیال این بازی نشده و قرار است محتویات جدیدی را با آپدیت‌ها به بازی اضافه کند. اخیرا و طی اطلاعات منتشرشده از یک داده‌کاو، قرار است ۳ مپ با نام‌های Drained ،LightsOut و DockLands به بازی Battlefield 2042 اضافه شوند.

این اطلاعات درز شده، حاکی از این هستند که مپ DockLands در واقع مپی برای بخش پورتال (بخشی برای ساخت ماد) خواهد بود. همچنین Drained نیز ممکن است به یکی از تصاویر درون آرت‌بوک رسمی بازی ربط داشته باشد. در کنار این‌ها نیز مپ LightsOut هم ممکن است یک مپ شبیه به زندان باشد. به هر حال هیچ اطلاعات بیشتری مثل تاریخ انتشار و یا اندازه‌ی این مپ‌ها منتشر نشده است.

با وجود این که Dice هنوز هیچ اعلامیه‌ای را در مورد این اطلاعات منتشر نکرده، طبق شایعات از این مپ‌ها قرار است به منظور درست کردن مناطق دارای مشکل Battlefield 2042 استفاده شود. ماه گذشته Dice اعلام کرد که قصد آوردن مپ‌های کوچک‌تری را در آینده دارد. دلیل این تصمیم هم احتمالا زیاد بودن مناطق خالی در مپ‌های بزرگ و نارضایتی بازیکنان است و برای همین هم Dice قصد دارد تا طراحی متفاوتی در مپ‌های بازی پیاده کند.

همین الان حقیقتا مشخص نیست که قرار است این مپ‌ها ورق را برگردانند و بازیکنان بیشتری را به این بازی ناامیدکننده بکشانند. استقبال بسیار ضعیف از بازی Battlefield 2042 باعث شده تا EA به فکر تغییر مسیر این فرنچایز بیفتد. شایعه‌ای مبنی بر این وجود دارد که نسخه‌ی بعدی بازی بتلفیلد به احتمال زیاد در دنیایی مدرن و یا در اینده‌ای نزدیک جریان داشته باشد. فعلا Dice امید دارد که Battlefield 2042 را احیا کند و فعلا باید صبر کنیم و ببینیم که آن‌ها موفق می‌شوند یا خیر.

نظر شما در مورد Battlefield 2042 چیست؟ آیا شما هم این بازی را تجربه کردید؟ فکر می‌کنید مشکل اصلی این بازی در چه چیزی است؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا