برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بسته الحاقی بازی Battlefield 2042 نیز به صورت فصلی و رایگان منتشر می‌شود

رقابت نزدیک‌تر الکترونیک آرتس

بسته الحاقی بازی Battlefield 2042 نیز به صورت فصلی و رایگان منتشر می‌شود ۰ ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
بسته الحاقی بازی Battlefield 2042

طبق اعلام یکی از منابع مورد اعتماد، ظاهرا بسته الحاقی بازی Battlefield 2042 نیز به مانند سایر عناوین حاضر مشابه در سبک چند نفره آنلاین، به صورت فصلی و همچنین رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت تا افراد تنها پول اسکین‌ها را بدهند.

سری Battlefield قرار است با عنوان 2042 یکبار دیگر به عرصه رقابتی بین بازی‌های سبک شوتر اول شخص بازگردد، اما اینبار به جای اینکه بیشتر روی داستان و شخصیت‌پردازی کار شود، ظاهرا قرار است تا شاهد یک عنوان کاملا در انحصار بخش چند نفره باشیم. به هر حال می‌توان با وجود گنجایش گرافیکی بی‌نظیر کنسول‌های نسل نهمی که توان پردازش قوی‌تر و بهتر را دارند، داستانی بسیار جذاب و نزدیک به واقعیت را به تصویر کشید. ولی چنان که پیداست، الکترونیک آرتس قصد دارند تا راه دیگری را در پیش بگیرد. با این وجود هرقدر که از نظر داستانی ممکن است یک نقطه ضعف بزرگ در این عنوان را شاهد باشیم، به نظر می‌رسد که بخش چند نفره به شدت کامل خواهد بود! به نحوی که هنگام عرضه محتوای کافی برای چندین ماه سرگرم بودن وجود داشته و بعد از آن نیز قرار است تا به صورت فصلی، بسته‌های الحاقی متفاوت برای بازی Battlefield 2042 عرضه شود.

حال اینکه پس از در دسترس گرفتن محتوای اصلی، سازندگان تا چه حد روی بسته‌های الحاقی و به عبارتی آپدیت‌های فصلی کار خواهند کرد را بهتر است از زبان تام هندرسون (Tom Henderson)، یا همان کاربری بشنویم که پیش‌تر نیز درباره بازی‌های مختلف اطلاعات بسیاری را لو داده بود.

جزئیات بسته الحاقی و محتوای پس از عرضه بازی Battlefield 2042

به گفته هندرسون، ظاهرا سازندگان قصد دارند تا حداقل سه سال روی عنوان Battlefield 2042 کار کرده و آن را گسترش دهند. با این حال روند انجام این کار درست به مانند عناوین مختلف سری Call of Duty و همچنین دیگر بازی‌های این سبک، به صورت فصلی بوده و هر چند ماه یکبار، شاهد معرفی محتوای جدید خواهیم بود. با این حال در رقابتی نزدیک با Call of Duty، بالاخره کمپانی الکترونیک آرتس نیز متوجه موضوع شده و قصد دارد تا این آپدیت‌های فصلی را رایگان کرده و دیگر از کاربران پولی را بابت محتوای جدید نگیرد.

همچنین به صورت جزئی هندرسون اعلام کرده که هر بسته الحاقی بازی Battlefield 2042 شامل یک کاراکتر Specialist جدید، دو نقشه متفاوت، حدود ۶ تا ۸ سلاح جدید برای حالت‌ها مختلف، چند وسیله نقلیه جدید و در نهایت، ۱۰۰ Tier برای پر کردن که با خرید بتل پس تمامی جوایز آن در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که علاوه بر موارد فوق، اعلام شده که هر فصل دارای دو نقشه از حالت Portal بازی Battlefield 2042 هم خواهد بود که توسط خود بازیکنان ساخته شده و به نحوی یک نوع فلش بک ساختگی به عناوین قبلی سری محسوب می‌شود.

اگر اطلاع ندارید، در رویداد رسمی EA Play Live علاوه بر برخی جزئیات بیشتر که درباره Battlefield 2042 منتشر شده بود، یک عنوان دیگر با نام Portal نیز معرفی شد که ظاهرا همانطور هم که از اسمش پیداست، یک مینی ریمیک یا همان بازسازی عناوین قبلی برای پورت کردن آن‌ها روی سیستم گرافیکی نسل نهمی خواهد بود که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از نقشه‌های بازی‌های قدیمی مانند Battlefield Bad Company 2 و Battlefield 1942 استفاده کرده و آن را روی موتور گرافیکی جدید سوار کنند. با این وجود شما در این عنوان دسترسی به شدت کاملی روی ایجاد تغییرات و ساختن انواع نقشه خواهید داشت تا هر چیزی را در آن‌ها تغییر داده و در نهایت یک پورت زیبا را بسازید. بهترین نقشه‌ها از میان مواردی که کاربران طراحی کرده‌اند، به بخش اصلی بازی Battlefield 2042 اضافه خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments