رئیس الکترونیک آرتز از آینده روشن بازی Battlefield 2042 می‌گوید

بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ از ابتدا ساخته خواهد شد!

رئیس الکترونیک آرتز از آینده روشن بازی Battlefield 2042 می‌گوید نیما خدارحمی ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
آینده بازی Battlefield 2042

امیدوار باشید! شرکت EA برنامه‌های بسیاری برای تبدیل بازی Battlefield 2042 به عنوانی که مدت‌ها منتظرش بودیم را دارد. رئیس الکترونیک آرتز از برنامه‌هایی بی نظیر برای بتلفیلد ۲۰۴۲ می‌گوید!

شرکت الکترونیک آرتز (EA) تصمیم گرفته سری بازی زمین خورده خود در سال‌های اخیر یعنی Battlefield  و به طور دقیق‌تر نسخه آخر این سری بازی یعنی Battlefield 2042 را تیمار کرده، بار دیگر آن را از نو پایه ریزی کند و به اوج باز گرداند. به گفته اندرو ویلسون (Andrew Wilson) رئیس شرکت الکترونیک آرتز، آن‌ها سری بازی بتلفیلد را به چشم پروژه‌ای طولانی مدت نگاه کرده و قصد دارند این بازی را بخشی مهم در آینده شرکت خود قرار دهند.

ویلسون طی مصاحبه اخیر خود به تحسین وینس زمپلا (Vince Zampella)، رئیس سابق استودیو ریسپاون که حال نقشی مهم در توسعه سری بازی بتلفیلد داشته پرداخت و وعده پیشرفت و رشد دادن بازی Battlefield 2042 را به ما داد. اندرو ویلسون در این باره گفت:

بتلفیلد جز پروژه‌های بلند مدت ماست. این سری بازی یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای تاریخ ویدیو گیم بوده که توسط یکی از بهترین تیم‌های توسعه دهنده در این صنعت ساخته شده و ما انتظار داریم که این بازی به رشد ادامه داده و بسیار مهم است که برای سال‌های بسیار زیاد بخشی از ما باشد. ما حالا رهبری غیر قابل باور در تیم خود داریم که به فکر توسعه این بازی از ابتدا هستند و از روش‌های وینس زمپلا و تیم ریسپاون برای توسعه عنوانی جذاب در کوتاه‌ترین زمان ممکن استفاده می‌کنند. آن‌ها تلاش بسیاری برای ارائه به روزرسانی‌ها، بهبود کیفیت و رفع مشکلات هسته بازی دارند. من فکر می‌کنم هنوز کارهای بسیاری برای انجام دادن باقی مانده و تیم توسعه دهنده به این پروژه و فراهم کردن بهترین نسخه آن آن برای کاربران بسیار متعهد هستند و علاوه بر آن، زمانی که حس کنیم به مرحله‌ای مورد نظر دست یافته‌ایم، باید از ما انتظار داشته باشید که آن را بیش از پیش پیشرفت داده و نسبت به عنوانی که امروز تجربه می‌کنید رشد دهیم.

ماه گذشته، تیم الکترونیک آرتز بیش از ۴۰۰ مشکل بازی Battlefield 2042 را با انتشار به روزرسانی عظیم برطرف کرد و ما بالاخره شاهد افزوده شدن قابلیت چت صوتی به بازی بودیم. البته ناگفته نماند که این بازی ماه گذشته برای اولین بار شاهد کمتر از ۱۰۰۰ کاربر همزمان در سرورهای خود بود!

ماه فوریه، آقای ویلسون طی جلسه‌ای با سرمایه گذاران اغراق کرده که بازی آن‌ها شکست خورده و به عبارت دیگر، انتظارات آن‌ها را به جا نیاورده است و دلیل آن را دو سال دور کاری توسعه دهندگان و مشکلات فنی غیر قابل پیشبینی پس از عرضه ناگهانی بازی اعلام کرد. ویلسون در آن دوران گفت:

برخی از انتخابات و تصمیماتی که درباره توسعه بازی گرفته بودیم، به خوبی به گوش اعضای جامعه بتلفیلد نرسیده است. ما کاملا متعهد به نشان دادن تمام قدرت بازی Battlefield 2042 و البته متعهد به کاربران خود هستیم. ما از همین حالا برنامه‌هایی برای انتشار به روزرسانی‌های بزرگ داریم و اتفاقات عظیم‌تر نیز در راه هستند.

شرکت الکترونیک آرتز زمان انتشار به روزرسانی فصل اول بازی Battlefield 2042 را به زمانی نامعلوم در فصل تابستان موکول کرده است. نظر شما درباره سخنان ویلسون و بازی Battlefield 2042 چیست؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند کاربران را در آینده راضی کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا