1%
  • 10/10
تریلر (سینمایی)

تماشا کنید: نمایش ابرقهرمانان مختلف در اولین تیزر Batman Ninja 2

ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان دارد


۴ ۱۸ تیر ۱۴۰۳ تریلر (سینمایی) اشتراک‌گذاری

کانال ژاپنی استودیو وارنر در اقدامی غیرمنتظره اولین تیزر Batman Ninja 2 را منتشر کرد که بازگشت بتمن به ژاپن را نشان می‌دهد.

وارنر سال‌ها پیش انیمیشنی را با نام Batman Ninja منتشر کرد که در آن بتمن به همراه متحدان و دشمنانش به ژاپن فئودال انتقال یافته و در آن‌جا به درگیری‌های خود ادامه می‌دهند. استودیو آمریکایی نسبت به موفقیت چنین اثری اطمینان نداشت. به همین دلیل، ترجیح داد به جای اکران گسترده، آن را بصورت دیجیتالی منتشر کند.

انیمیشن Batman Ninja بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد و توانست عملکرد قابل قبولی را از خود به ثبت برساند. به همین دلیل، گمانه زنی‌هایی پیرامون ساخت یک دنباله بوجود آمد. گمانه زنی‌ها ادامه داشت تا اینکه وارنر مدت کوتاهی قبل آن را تایید و اعلام کرد تحت عنوان Batman Ninja vs. Yakuza League منتشر خواهد شد.

شعبه ژاپن وارنر اولین تیزر Batman Ninja 2 را در رویداد Anime Expo به نمایش گذاشت و مدت کوتاهی بعد هم آن را از طریق کانال یوتیوب خود در دسترس قرار داد. این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و در ابتدا نمایی از قسمت اول را نشان می‌دهد. در ادامه متنی به نمایش درآمده و تاکید دارد بتمن به جهانی کاملاً متفاوت انتقال پیدا کرده است.

طبق آنچه در اولین تیزر Batman Ninja 2 می‌بینیم، ظاهراً اتفاقات در نسخه تخیلی توکیو جریان دارد. همچنین ویدیو نسخه‌های متفاوتی از ابرقهرمانان محبوب یعنی رابین، گرین لنترن، آکوامن، فلش و وانر وومن را نشان می‌دهد. در ضمن، تیزر تاکید دارد انیمیشن بزودی منتشر خواهد شد.

جامپی میزوساکی (Jumpei Mizusaki) و شینچی تاکاجی (Shinji Takagi) مانند قسمت اول، انیمیشن Batman Ninja vs. Yakuza League را کارگردانی می‌کنند. کویچی یامادرا (Koichi Yamadera) و یوکی کاجی (Yūki Kaji) هم جای شخصیت‌های بتمن (Batman) و رابین صحبت خواهند کرد.
مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments