برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

زمان معرفی بازی جدید بتمن مشخص شد

تقابل شوالیه‌ی تاریکی و یک گروه مخوف

زمان معرفی بازی جدید بتمن مشخص شد ۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
معرفی بازی جدید بتمن مشخص شد

به لطف وب سایتی که استودیوی WB Games Montréal ساعاتی قبل راه اندازی کرد، زمان معرفی بازی جدید بتمن را می‌دانیم.

شرکت برادران وارنر دو روز پیش از برنامه‌ی کامل DC FanDome رونمایی کرد تا علاقه‌مندان زمان برگزاری پنل‌های مورد نظر خود را بدانند. در این میان، نام استودیوی WB Games Montréal هم به چشم می‌خورد که قصد دارد در ساعت ۲۲:۰۰ روز شنبه یکم شهریور ماه (مصادف با ۲۲ آگوست) از محصول جدید خود رونمایی کند. از آن‌جایی که تمامی گزارش‌ها و شواهدی که طی سال‌های گذشته منتشر شده بودند، به ساخت یک بازی جدید با اساس شخصیت بتمن اشاره داشته‌اند، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر معرفی بازی جدید این ابرقهرمان در ۲۲ آگوست به وجود آمد؛ گمانه‌زنی‌هایی که ظاهرا چندان درست نبوده‌اند.

اکانت رسمی WB Games Montréal در توییتر کلیپ کوتاهی را منتشر کرده که تنها ۲۵ ثانیه زمان داشته و ظاهرا چیز خاصی را نشان نمی‌دهد اما اگر دقت بیشتری به خرج داده شود، متوجه خواهید شد که یک لوگوی سفید رنگ برای مدت بسیار کوتاهی ظاهر شده و سپس ناپدید می‌شود. در طراحی این لوگو از طرحی شبیه به جغد استفاده شده است. از همین رو، گمان می‌رود بتمن در جریان بازی به مقابله با اعضای محفل جغدها یا به اصطلاح Court of Owls بپردازد. تقریبا همزمان با انتشار کلیپ، یک حساب توییتر و یک وب سایت به آدرس r3dakt3d ساخته شده است. نکته‌ی جالب ماجرا اینجا است حساب توییتر تیک آبی دارد. این موضوع نشان می‌دهد حساب مورد نظر را استودیوی WB Games Montréal ساخته است. در ضمن، اگر به وب سایت مراجعه کنید، با عبارت «منتظرتان بوده‌ایم» و تاریخ ۱۸ آگوست (مصادف با ۲۸ مرداد) مواجه می‌شوید. اینطور که به نظر می‌رسد، معرفی بازی جدید بتمن فردا صورت می‌گیرد تا در جریان رویداد DC FanDome شاهد یک نمایش کامل باشیم.

معرفی بازی جدید بتمن مشخص شد
لوگوی نمایش داده شده در کلیپ

محفل جغدها یک گروه تبهکاری و مخوف است که تقریبا کسی از فعالیت‌های آن اطلاع ندارد. تعدادی از خانواده‌ی ثروتمند و قدرتمند گاتهام چهار قرن پیش این گروه را به وجود آوردند تا از طریق آن بتوانند به صورت مخفیانه بر تمامی بخش‌های گاتهام کنترل داشته باشند. اعضای این گروه معمولا کودکان یتیم که در سیرک مشغول به کار هستند را دزدیده و به آن‌ها آموزش می‌دهند تا به قاتلینی حرفه‌ای تبدیل شوند. اعضای اصلی محفل جغدها معمولا ماسک به صورت می‌زنند. در ضمن، آن‌ها در سازه‌های قدیمی شهر پنهان شده‌اند. از همین رو، فعالیت‌هایشان برای سال‌ها از چشم‌ها پنهان بود تا اینکه بروس وین تصمیم می‌گیرد بخش‌های فرسوده‌ی گاتهام را به منظور ساخت آینده‌ای روشن بازسازی کند. همین اقدام بروس باعث می‌شود به هدفی برای محفل جغدها تبدیل شده و نهایتا مقابل آن‌ها قرار بگیرد. در کمیک بوک‌های مرتبط با محفل جغدها شخصیت‌های محبوبی از جمله جیسون تاد و تیم دریک حضور دارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments