#مهسا_امینی

بازیگر فیلم Batman and Robin خواهان فرصتی دوباره‌ برای ایفای نقش بت‌گرل است

آلیشیا سیلوراستون: فکر می‌کنم این دفعه عملکرد بهتری داشته باشم

بازیگر فیلم Batman and Robin

آلیشیا سیلوراستون بازیگر فیلم Batman and Robin خواهان فرصتی دیگر برای ایفای نقش بت‌گرل است و فکر می‌کند اینبار عملکرد بهتری را از خود به نمایش خواهد گذاشت.

پس از موفقیت‌های تجاری Batman Forever، استودیوی برادران وارنر و شرکت دی‌سی کامیکس دنباله‌ی این فیلم را تحت عنوان Batman and Robin در سال ۱۹۹۷ میلادی روانه‌ی سینماها کردند. داستان این قسمت روی تلاش‌های بتمن، رابین و بت‌گرل برای توقف مستر فریز، پویزن آیوی و بین تمرکز دارد. این اثر بازخوردهای بسیار منفی‌ای را از سوی مخاطبان و منتقدان دریافت کرد. جدیدترین ساخته‌ی جوئل شوماخر (Joel Schumacher) در زمینه‌ی تجاری هم شکست خورد تا وارنر و دی‌سی کامیکس پروژه‌ی Batman Unchained را به طور کامل لغو کنند.

وب سایت Collider چندی پیش به بهانه‌ی نزدیک شدن به زمان اکران Bad Therapy، مصاحبه‌ای را با آلیشیا سیلوراستون (Alicia Silverstone) انجام داد. خبرنگار در جریان گفتگو بحث را به سمت فیلم Batman and Robin کشاند و از او پرسید خاطره‌ی خوبی از ایفای نقش بت‌گرل در ذهن او نقش بسته است یا خیر. سیلوراستون هم در پاسخ به سکانس‌هایش با مایکل گاف (Michael Gough) بازیگر نقش آلفرد پنی‌ورث اشاره کرد. او همچنین از فرصتی دوباره برای ایفای نقش بت‌گرل استقبال می‌کند:

عاشق تمام صحنه‌هایم با مایکل گاف هستم. او مرد فوق‌العاده‌ای است و او را بسیار زیاد دوست دارم. می‌دانید، حضور در کنار او به خودی خود اتفاق شگفت‌انگیز و دوست‌داشتنی است.

بازیگر فیلم Batman and Robin با کمی تعلل گفت:

دارم فکر می‌کنم ببینم غیر از این چه مورد دیگری برای من افتخارآمیز بود. راستش صحنه‌های مبارزه با اوما تورمن (Uma Thurman) [بازیگر نقش پویزن آیوی] را هم دوست داشتم. تجربه‌ی جالبی بود. دلم می‌خواهد به عنوان بت‌گرل بار دیگر تمام آن کارها را انجام دهم. [با خنده] فکر می‌کنم این دفعه عملکرد بهتری داشته باشم.

آلیشیا سیلوراستون با ایفای نقش در The Crush رسما وارد عرصه‌ی بازی شد و طی مدت کوتاهی نه تنها طرفداران بسیاری در میان نوجوانان پیدا کرد، بلکه توانست به عنوان یک هنرپیشه‌ی جوان و آینده‌دار نامی برای خود دست و پا کند. البته ایفای نقش در فیلم سینمایی Batman and Robin سرانجام خوشی برای سیلوراستون نداشت؛ زیرا باعث شد جایزه‌ی تمشک طلایی بدترین بازیگر مکمل زن را دریافت کند.

بسیاری از طرفداران کمیک بوک‌های دی‌سی امیدوار بودند شخصیت بت‌گرل در فیلم Harley Quinn: Birds of Prey حضور داشته باشد اما این اتفاق رخ نداد. با توجه به صحبت‌هایی که سو کرال (Sue Kroll) انجام داده، استودیوی برادران وارنر و شرکت دی‌سی کامیکس می‌خواهند یک فیلم اختصاصی برای این شخصیت بسازند. به همین دلیل، تصمیم گرفته شد باربارا گوردون در هشتمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی هیچ حضوری نداشته باشد. متاسفانه اطلاعات دیگری از پروژه‌ی سینمایی Batgirl موجود نبوده و حتی نمی‌دانیم برای اکران در چه سالی برنامه‌ریزی شده است.

فیلم Bad Therapy درباره‌ی یک زوج به نام باب و سوزان است که تصمیم می‌گیرند برای بهبود رابطه‌ی عاشقانه‌ی خود به یک مشاور ازدواج مراجعه کنند اما انگیزه‌های شیطانی جودی، رابطه‌ی میان باب و سوزان را به نقطه‌ی بحرانی می‌برد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا