تماشا کنید: آخرین تریلر فیلم بتمن منتشر شد

با زیرنویس اختصاصی سرگرمی

آخرین تریلر فیلم بتمن در نهایت منتشر شده و بر هیجان طرفداران بتمن، این ابرقهرمان محبوب افزود. بتمن همواره یکی از محبوب‌ترین و بدون اغراق شناخته‌شده‌ترین شخصیت دنیای کتاب‌های کمیک و جهان ابرقهرمانی است. فیلم بتمن جدیدترین اثر سینمایی دنیای دی‌سی بوده و علاوه بر آن جدیدترین فیلم سینمایی بتمن بوده که پس از مدت‌ها بر پرده سینما رفته و اکران می‌شود. به نظر می‌رسد این اثر ارتباط چندانی با دنیای توسعه یافته دی‌سی نداشته و به صورت مستقل داستانی جذاب از زندگی بتمن اما این بار با بازی رابرت پتینسون را ارائه می‌دهد.
این اولین تجربه پتینسون در ژانر ابرقهرمانی و همچنین اولین تجربه همکاری او با کمپانی دی‌سی است. با این حال با توجه استعداد بازیگری او و آنچه که از تریلر‌های این فیلم مشخص است او به خوبی از عهده این کار برآمده است.

آخرین تریلر فیلم بتمن

هم اکنون با توجه به این امر که به اکران این فیلم نزدیک می‌شویم، آخرین تریلر این فیلم ابرقهرمانی منتشر شده و از فضای کلی این فیلم به مخاطبین می‌گوید. در این تریلر شاهد هنرنمایی رابرت پتینسون به عنوان بروس وین یا همان بتمن فرشته نجات شهر گاتهام هستیم. این تریلر فضایی مشابه با فضای فیلم شاهکار شوالیه تاریکی داشته چرا که در این تریلر دیالوگ‌هایی شنیده می‌شود که در آن به فساد حاکم بر شهر گاتهام اشاره شده و ظاهراً ابرشرور این اثر همانطور که جوکر با بازی هیث لیجر تلاش داشت تا ثابت کند انسان‌های فرهیخته شهر گاتهام هر یک می‌توانند به اندازه او افسارگسیخته باشند، نیز تلاش دارد تا ثابت کند این شهر همچون فاضلاب است.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا