جزییات جدیدی از داستان فیلم لغو شده Batgirl فاش شد

ارجاعات جالب این فیلم به شخصیت‌های خاطره‌انگیز

جزییات جدیدی از داستان فیلم لغو شده Batgirl فاش شد سید مصطفی نخلی ۱ ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ دی‌سی
جزییات جدید فیلم Batgirl

به‌تازگی جزییات جدید و رفرنس‌های جالبی از داستان فیلم کنسل شده Batgirl و خط زمانی آن در تایم‌لاین DC Extended Universe فاش شده است. همین چند روز پیش، وارنر برادر دیسکاوری (Warner Bros Discovery) تصمیم تعجب‌آوری گرفت، فیلم بت‌گرل را که با بودجه ۹۰ میلیون دلاری در حال ساخت و مراحل تولید به پایان رسیده بود را کنسل کرد. وارنر برادر اکران این فیلم را در سرویس HBO Max تنظیم کرده بود اما به‌دلیل تغییرات جدید در این شرکت تصمیم گرفته شد که این فیلم به‌کلی لغو شود. وارنر برادر بیانه‌ای منتشر کرد و توضیح داد که این تصمیم به‌دلیل تغییر استراتژیک در برنامه‌ریزی‌ها توسط دیوید زاسلاو(David Zaslav)، مدیر عامل جدید گرفته شد.

متیو بلونی (Matthew Belloni) در پادکست خود به‌نام The Town جزییات جدیدی از داستان فیلم بت‌گرل فاش کرده است. بلونی در این پادکست با فردی که اولین اکران آزمایشی بت‌گرل را تماشا کرده بود، به گفت‌وگو پرداخت و توانست اطلاعاتی جالب از او بدست آورد. او جزییاتی درباره فایرفلای (Firefly)، شخصیت شرور فیلم و برخی ارجاعات آن به شخصیت‌های معروف دی‌سی به اشتراک گذاشت.

اولین افشاگری درباره بت‌گرل این است که فایرفلای با نام مستعار تد کارسون، مادر باربارا گوردن یا همان بت‌گرل را در اوایل فیلم به قتل می‌رساند. ظاهرا این فیلم به شخصیت کت‌وومن با بازی میشل فایفر (Michelle Pfeiffer) از فیلم Batman Return در سال ۱۹۹۲ و جیسون تاد (Jason Todd) کاراکتری که به‌عنوان دومین رابین در سری کمیک بتمن شناخته می‌شود، اشاره کرده است.

در فیلم بت‌گرل لزلی گریس (Leslie Grace) در کنار جی کی سیمونز (J.K Simmons) به ترتیب نقش‌های باربارا و جیمز گوردون را برعهده داشتند و برندان فریزر (Brendan Fraser) در لباس فایرفلای، شرور فیلم ایفا نقش می‌کرد. به‌علاوه اعلام شده بود که مایکل کیتون (Micheal Keaton) در این فیلم بار دیگر نقش بتمن را بازی خواهد کرد. متاسفانه این شخصیت‌ها به‌دلیل کنسل شدن فیلم Batgirl در پرده نقره‌ای سینما حاضر نشدند. با توجه به این اطلاعات، واقعا فیلم بت‌گرل قرار بود اقتباس کمیکی امیدوار کننده‌ای باشد اما حیف که پخش آن لغو شد.

نظر شما درباره جزییات جدید فیلم Batgirl چیست؟ آیا این فیلم انتظارات را برآورده می‌کرد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا