بازیگر فیلم Batgirl دوست دارد تا صحنه‌های این اثر کنسل شده منتشر شوند!

طرفداران نا امید، سازندگان نا امیدتر

بازیگر فیلم Batgirl

لزلی گریس (Leslie Grace) بازیگر فیلم Batgirl اظهار کرده که دوست دارد صحنه‌هایی از این اثر سینمایی کنسل شده برای کاربران منتشر شود.

مدتی پیش بود که یک خبر نسبتا بد برای طرفداران آثار سینمایی و تلویزیونی دی سی (DC) منتشر شد؛ فیلم مورد انتظار بت گرل که توسط عادل العربی (Adil el Arabi) و بلال فلاح (Bilall Fallah) کارگردانی شده بود، به طرز عجیبی کنسل شد و همین موضوع باعث نا امیدی تیم سازنده و همچنین طرفدارانی که منتظر دیدن آن بودند شد. به نحوی که دو کارگردان این اثر سینمایی تلاش‌های بسیاری را برای انتشار نسخه نهایی فیلم انجام دادند، اما کمپانی برادران وارنر (Warner Bros.) از انجام این کار صرف نظر کرد تا فیلم بت گرل به جهان فراموشی سپرده شود.

با این وجود مدتی پیش بود که ایوری آکینو (Ivory Aquino)، بازیگر نقش شخصیت بت گرل، ویدیویی را از یک صحنه اکشن در فیلم کنسل شده Batgirl منتشر کرد و حال، لزلی گریس، دیگر بازیگر این اثر سینمایی نیز خواستار انتشار صحنه‌های بیشتری از این فیلم شده است. او طی جدیدترین مصاحبه خود، از تجربیاتش سر صحنه فیلمبرداری این اثر صحبت کرده و گفته است که دوست دارد طرفداران بخش‌هایی از کاری که آن‌ها انجام داده بودند را ببینند.

صحبت‌های بازیگر فیلم Batgirl درباره تجربه خود در ساخت این اثر سینمایی

من واقعا یکی از بهترین تجربه‌های عمرم رو توی صحنه فیلمبرداری فیلم Batgirl داشتم. همه ما هیجان‌زده بودیم تا طرفدارا این چیزی که قرار بود بسازیم رو ببینن؛ کلی صحنه اکشن و تیرهایی که توی صحنه زده شد. راستش فیلم ما کلی سکانس تیراندازی داشت که فیلمبرداری اون هم واقعا سخت بود.

برای همینه که امیدوارم بقیه هم این صحنه‌هارو ببینن. ولی می‌دونی چیه؟ من واقعا از تجربه‌ای که داشتم راضی‌ام و خاطره‌های خوبی رو توی پروسه ساخت این فیلم به دست آوردم. شاید در آینده کلیپ‌هایی از این فیلم منتشر بشه و طرفدارها بخش‌هایی از فیلم رو بتونن ببینن.

گفته‌های بازیگر فیلم Batgirl کاملا منطقی به نظر می‌رسد. به هر حال به عنوان یک بازیگر، شاید هیچ چیز بیشتر از اینکه واکنش طرفداران را نسبت به خود ببیند، او را خوشحال نکند. به همین دلیل نیز پس از اتمام کار و کنسل شدن پروسه ساخت و انتشار، اینکه او و دیگر اعضای تیم سازنده، در مصاحبه‌های خود برای انتشار نسخه‌های این فیلم ابراز علاقه می‌کنند، کاملا توسط طرفداران فیلم‌های دی سی درک می‌شود.

اما نکته اینجاست که شاید هرگز فیلم Batgirl با بازی لزلی گریس اکران نشود. شاید حتی ما هیچوقت شاهد انتشار نسخه نهایی این فیلم در شبکه استریم HBO Max هم نباشیم. طی سالیان گذشته، تنها فیلمی که نسخه نهایی آن به انتشار رسید، Justice League از زک اسنایدر بود که با بازخورد خوبی هم از طرف هواداران همراه شد. اما فراموش نکنید که سازندگان فیلم‌های بسیاری از جمله Suicide Squad سال ۲۰۱۶ هم تلاش‌های بی‌نتیجه بسیاری را برای پخش نسخه نهایی آثار خود انجام داده بودند.

3.2 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا