بری لارسون در فیلم Avengers: Endgame ابتدا گریم دیگری داشت + تصاویر

درک شخصیت کاپیتان مارول

بری لارسون در فیلم Avengers: Endgame ابتدا گریم دیگری داشت + تصاویر آیدا امشاسفند ۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ مارول
بری لارسون در فیلم Avengers: Endgame

با وجود گریمی که بری لارسون در فیلم Avengers: Endgame داشت، چهره‌ایی که اول برای او در نظر گرفته شده بود تفاوت چندانی با قبلا نداشت. پس از حضور در فیلم انفرادی خودش (و در پایان فیلم Avengers: Infinity War) کاپیتان آمریکا برای نجات زمین در Infinity Saga دنیای MCU برگشت و مدل مو و ظاهری کاملاً متفاوت نسبت به آنچه قبلا نشان داده شده بود داشت. موهای این کاراکتر شبیه به ظاهر قدیمی کارول دانورز (Carol Danvers) در بیشتر کمیک‌های مارول کوتاه شده بود. 

موهای لارسون تغییر زیادی نسبت به فیلم Captain Marvel و همچنین ابتدای فیلم Endgame داشت و به نظر می‌رسد کاپیتان مارول قرار است دوباره با موهایی بلند در The Marvels حضور پیدا کند. در عکس‌هایی که به تازگی از پشت صحنه فیلم Avengers: Endgame منتشر شده، موهای کوتاه جزئی از نقشه و فیلمبرداری اولیه نبود. 

با نگاهی به این تصاویر متوجه می‌شویم کاپیتان مارول قرار بوده با چهره همیشگی خود که طرفداران انتظار داشتند ظاهر شود.در حالی که در بیشتر قسمت‌های فیلم می‌بینیم، او موهای بلند خود را حفظ کرده ولی در قسمت آخر فیلم ظاهری جدید را به نمایش می‌گذارد و همچنین این تصمیم طبق گفته کارگردان فیلم، تصمیمی ناگهانی نبوده و بعد از ماه‌ها گفت و گو انجام گرفته شده است.

در مصاحبه‌ایی با Slash Film، جو راسو (Joe Russo) کارگران این فیلم گفت:

لارسون قبل از اینکه Captain Marvel رو بازی کنه، توی Avengers: Endgame بود و فک می‌کنم داشت گزینه‌های مختلف رو چک می‌کرد. احساس می‌کنم یه درک عمیق‌تری از شخصیت بعد از این مسئله داشت مخصوصا بعد از فیلم سولوی خودش. بعد از انتخابای مختلفی که پیاده کرد، شخصیت رو بهتر فهمید و به عنوان یه هنرمند حق این انتخابا رو داره.

 لباس بری لارسون در فیلم Avengers: Endgame  هم بعد از ساخت نهایی فیلم تغییر کرده بود:

ظاهر کارول دانورس در پایان Avengers: Endgame، سوال‌های زیادی را برای طرفداران کاپیتان مارول به وجود آورد ولی به نظر می‌رسد که منطقی‌ترین توضیح برای این تغییر ناگهانی و بازگشت سریع به نگاه قدیمی، به چک کردن شخصیت توسط لارسون بازگردد. لارسون تازگی بازی در این نقش را پذیرفته و در حال شناخت این شخصیت بود، و اگر کاپیتان مارول با ظاهری متفاوت با درک او هماهنگی داشت، احتمالا به همین روند ادامه می‌داد.

کاپیتان مارول قرار است در فیلم The Marvels ظاهر شود که اکران آن برای ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان ۱۴۰۲) برنامه ریزی شده است.

4.1 8 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا