1%
  • 0/10

مارگو رابی خبری بد برای منتظران قسمت دوم باربی دارد

همه چیز در هاله‌ای از ابهام است

مارگو رابی خبری بد برای منتظران قسمت دوم باربی دارد ۴ ۰۴ آذر ۱۴۰۲ سینما کپی لینک
منتظران قسمت دوم باربی

مارگو رابی در مصاحبه اخیر خود با AP Entertainment خبری را به اشتراک گذاشته که منتظران قسمت دوم باربی از شنیدنش خوشحال نخواهند شد.

اگر یک دهه پیش فردی پیش بینی می‌کرد روزی یک فیلم بر اساس عروسک باربی ساخته شده و به پدیده سال تبدیل می‌شود، بدون شک کمتر کسی چنین چیزی را باور می‌کرد. این اتفاق رخ داده و Barbie نه تنها بازخوردهای مثبتی را از سوی کارشناسان و مخاطبان دریافت کرده، بلکه در حال حاضر پرفروش‌ترین اثر سینمایی سال بوده و بعید هم بنظر می‌رسد رکوردش توسط محصول دیگری شکسته شود.

فیلم Barbie درباره یکی از چندین مدل باربی است که در باربی لند سکونت داشته و از زندگی بدون دغدغه خود لذت می‌برد. یک روز مشکلی عجیب برایش پیش آمده و پس از تحقیق درباره آن متوجه می‌شود تنها راه حل رفتن به دنیای واقعی است. البته باربی در این سفر تنها نبوده و کِن که سعی دارد دلش را بدست آورد، همراهی‌اش می‌کند. اگرچه Barbie به یک جمع بندی می‌رسد، مخاطبان انتظار دارند قسمت دومش ساخته شود. به هر حال، دستاورد تجاری بزرگی برای سازندگانش به شمار می‌رود.

مارگو رابی (Margot Robbie) بازیگر نقش اصلی Barbie بوده و اخیراً مصاحبه‌ی را با رسانه AP Entertainment انجام داده است. وقتی درباره احتمال ساخت دنباله سوالی مطرح شد، بازیگر و تهیه کننده آمریکایی گفت هرگز برنامه‌ای برای تولیدش نداشتند؛ اتفاقی که بدون شک برای منتظران قسمت دوم باربی خبر خوبی نیست:

فکر می‌کنم همه ایده‌هایمان را داخل این فیلم قرار دادیم. طوری آن را نساختیم که به یک سه گانه یا چیزی مشابه تبدیل شود. گرتا گرویگ (Greta Gerwig) همه ایده‌هایش برای این فیلم بکار برد و نمی‌توانم تصور کنم قسمت دوم [در صورت ساخته شدن] چطور خواهد بود.

ستاره محبوب هالیوود در ادامه صحبت‌های خود به موفقیت‌های تجاری فیلم باربی اشاره کرد:

بزرگترین نکته ماجرا برایم این بود که فیلم‌های اورجینال هنوز هم می‌توانند در باکس آفیس موفق ظاهر شوند. نیازی نیست یک اثر دنباله یا بازسازی باشد. می‌تواند یک اثر کاملاً اورجینال باشد [و باز هم بسیار عالی بفروشد]. نکته مهمی است چون نشان می‌دهد فیلمسازان هنوز هم می‌توانند برای ایده‌های اورجینال و بزرگشان بودجه گرفته و آن‌ها را به اجرا درآورند.

علیرغم دستاوردهای بزرگ، وارنر هنوز ساخت فیلم Barbie 2 را تایید نکرده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments