منتظر عرضه بسته الحاقی Baldur’s Gate 3 نباشید

توسعه محتوای جدید کار دشواری است

بسته الحاقی Baldur’s Gate 3

بر اساس اعلام استودیوی لرین، بازیکن‌ها نباید منتظر ساخت و عرضه بسته الحاقی بازی Baldur’s Gate 3 باشند!

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا مطلع هستید که این روزها بازی بالدورز گیت ۳ حسابی سر و صدا به پا کرده و به لطف استقبال بی‌نظیر پی‌سی بازها و رکوردشکنی‌های پی‌درپی در زمینه تعداد بازیکن‌های همزمان، به لیست ده بازی برتر تاریخ فروشگاه استیم ملحق شده است.

جدا از این دستاورد، بالدورز گیت ۳ لقب دومین عرضه بزرگ استیم در سال جاری میلادی را نیز به خود اختصاص داده است. با توجه به این محبوبیت، شاید برایتان سوال باشد که آیا بازی در آینده نه چندان دور محتوای جدیدی از جمله بسته‌های الحاقی دریافت خواهد کرد؟

در همین راستا، ساعاتی پیش استودیوی لرین در پیامی اعلام کرد که اتمام بخش کمپین بازی حدود ۷۵ الی ۱۰۰ ساعت به طول می‌انجامد. از این رو، نیازی به توسعه بسته الحاقی برای بازی نیست و تیم سازنده در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای گسترش محتوای بازی ندارد.

کارگردان Baldur’s Gate 3 معتقد است که ساخت یک دی‌ال‌سی بی‌عیب و نقص نیازمند زمان زیادی است. از طرفی، خلق چنین محتوایی موجب می‌شود که محتوای جدید از نظر تلاش برای سازندگان، فراتر از یک بسته گسترش‌دهنده باشد. به همین خاطر، ساخت این بسته‌ها هرگز کار ساده و آسانی نیست و آن‌ها در حال حاضر برنامه‌ای در این خصوص ندارند.

در حالی که توسعه‌دهندگان به صراحت اعلام کردند که برنامه خاصی برای توسعه بسته الحاقی بازی ندارند، اما دقت داشته باشید که این موضوع برای حال حاضر صادق بوده و ممکن است که استودیوی لرین در آینده ساخت محتوای داستانی جدید برای بازی را در دستور کار خود قرار دهد.

لازم به ذکر است که بازی Baldur’s Gate 3 در حال حاضر برای پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی قرار است در روز ششم سپتامبر پیش‌رو (۱۵ شهریور ماه) برای کنسول پلی استیشن 5 نیز عرضه شود. همچنین، به خاطر مشکلات فنی و چالش‌های متعدد این اثر روی ایکس باکس، احتمالا بازی در سال ۲۰۲۴ میلادی برای ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا