#مهسا_امینی

شرکت Bad Robot ساخت فیلم Justice League Dark را بر عهده گرفت

طی توافقی با Warner Bros. شرکت Bad Robot مسئول ساخت تمامی آثار بر اساس Justice League Dark است

فیلم Justice League Dark

شرکت Bad Robot که در زمینه‌ی تولید فیلم و سریال تلویزیونی فعال است، با امضای قراردادی با شرکت Warner Bros. حق انحصاری تولید فیلم و سریال بر اساس Justice League Dark را به دست آورد.

گروه Justice League Dark اولین بار در کمیکی به همین نام در سال ۲۰۱۱ میلادی حضور یافت. در آن کمیک اعضای این گروه شامل John Constantine (جان کنستانتین)، Madame Xanadu، Deadman، Shade the Changing Man و Zatanna بود، ولی در نسخه‌های بعد شخصیت‌های دیگری هم عضو آن شدند. در واقع این اعضا به واسطه‌ی بهره‌مند بودن از قدرت‌های جادویی گرد هم جمع شدند تا با دشمنانی از جنس خود مبارزه کنند.

شرکت Bad Robot در سال ۱۹۹۸ میلادی توسط «جی. جی. آبرامز» کارگردان و تهیه‌کننده‌ی مشهور تاسیس شده و تا به حال در تولید فیلم‌هایی چون Cloverfield، سه قسمت اخیر Mission Impossible و سریال مشهور Lost دخالت داشته است. این شرکت با امضای قراردادی با شرکت Warner Bros. حق انحصاری ساخت فیلم و سریال تلویزیونی بر اساس گروه Justice League Dark را بر عهده دارد. فعلا هیچ جزئیاتی از این قرارداد منتشر نشده و معلوم نیست در اولین اقدام، چه محصولی ساخته خواهد شد.

پیش از این و در سال ۲۰۱۷ میلادی شاهد انتشار یک فیلم انیمیشنی بر اساس این گروه بودیم. حالا با وقوع این همکاری باید منتظر اولین حضور جدی گروه جادوگران دنیای DC در سینما باشیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا