فیلم Bad Boys For Life سومین هفته‌ی متوالی در صدر گیشه

فیلم The Rhythm Section در افتتاحیه بسیار ضعیف عمل کرد

Bad Boys For Life صدر گیشه

فیلم سینمایی Bad Boys For Life برای سومین هفته‌ی متوالی در صدر گیشه در سینماهای آمریکا قرار گرفت تا بدین ترتیب به موفق‌ترین فیلم سری تبدیل شود.

فیلم Bad Boys For Life موفق شد تا در سومین هفته‌ی اکران در صدر گیشه با ۱۷.۶ میلیون دلار فروش قرار بگیرد و به این ترتیب برای سومین هفته‌ی متوالی روند صدرنشینی خود را حفظ کند. فروش فیلم در منطقه‌ی آمریکای شمالی ۱۴۸ میلیون و در سراسر جهان ۲۹۰.۷ میلیون دلار شد تا به پرفروش‌ترین عنوان در سری Bad Boys تبدیل شود.

در جدول فروش این هفته‌ی آمریکای شمالی، فیلم ۱۹۱۷ با ۹.۶ میلیون دلار در رتبه‌ی دوم قرار گرفته است. این فیلم در آمریکای شمالی و کل جهان به ترتیب ۱۱۹.۲ و ۲۴۹ میلیون دلار فروخته است. این اثر اصلی‌ترین شانس کسب جایزه‌ی بهترین فیلم در مراسم اسکار به شمار می‌رود.

فیلم Dolittle که همچنان پایین‌تر از انتظار عمل می‌کند، با ۷.۷ میلیون دلار در رتبه‌ی سوم ایستاد. فروش منطقه‌ی آمریکای شمالی و جهانی این اثر به ترتیب ۵۵.۲ و ۱۲۶.۶ میلیون دلار است.

رتبه‌ی چهارم این هفته را فیلم ترسناک Gretel & Hansel در هفته‌ی آغازین اکران با شش میلیون دلار فروش تصاحب کرده است. رتبه‌ی پنجم یعنی فیلم جدید گای ریچی با نام The Gentlemen هم شش میلیون دلار فروخته است تا رقم فروش جهانی‌اش به ۴۸.۴ میلیون دلار برسد.

پدیده‌ی تازه‌وارد این هفته در فروش را باید فیلم The Rhythm Section دانست که اکران آغازین خود در سه هزار سینما، تنها ۲.۸ میلیون دلار فروش داشت تا با قرار گرفتن در رتبه‌ی دهم عملکردی بسیار ناامیدکننده داشته باشد. این فیلم اکشن Blake Lively را در نقش اصلی دارد و تهیه‌کنندگان فیلم‌های جیمز باند تولید آن را بر عهده داشتند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا