#مهسا_امینی

فروش جهانی Bad Boys for Life از مرز صد میلیون دلار گذشت

هر چقدر که قسمت جدید Bad Boys عملکرد خوبی دارد،آمار Dolittle ناامیدکننده است

فروش جهانی Bad Boys for Life

طبق آمار، جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های «پسران بد» با نام Bad Boys for Life موفق شده است تا فروش جهانی خود را از مرز صد میلیون دلار عبور دهد.

فیلم سینمایی Bad Boys for Life به کارگردانی عادل العربی و بلال فلاح و حضور زوج ویل اسمیت و مارتین لارنس، اکران خود را از هفدهم ژانویه در کشور آمریکا شروع کرده و در روز افتتاحیه آمار فروش ۵۹ میلیون دلار را به ثبت رسانده است که علاوه بر عملکرد فراتر از انتظار سونی، صدر جدول فروش فیلم‌ها در آمریکای شمالی را به تسخیر درآورد. در حال حاضر فروش فیلم در این منطقه ۶۸.۱ میلیون دلار است. این اثر هم‌اکنون در ۳۹ کشور دیگر اکران می‌شود و تا به حال ۳۸.۶ میلیون دلار در این مناطق فروخته است. با احتساب مجموع فروش آمریکای شمالی و دیگر مناطق جهان، فروش جهانی Bad Boys for Life به رقم ۱۰۶.۷ میلیون دلار می‌رسد تا بدین ترتیب با عبور از مرز ۹۰ میلیون دلار که میزان بودجه‌ی فیلم است، برای شرکت سازنده سودآور شود. با توجه به استقبال بسیار خوب مخاطبان در روزهای اولیه، انتظار می‌رود که این فیلم در فروش از قسمت‌های اول و دوم جلو بزند.

اما هر چه قسمت جدید پسران بد موفق ظاهر می‌شود، بازآفرینی فیلم دولیتل ناامیدکننده عمل می‌کند. فیلم Dolittle که «رابرت داونی جونیور» (بازیگر مرد آهنی در دنیای سینمایی مارول) را در نقش اصلی دارد، نتوانست در حد انتظارات ظاهر گردد. این فیلم که از هفده ژانویه اکران خود را آغاز کرده، در آمریکای شمالی و دیگر مناطق جهان به ترتیب ۳۰ و ۲۷.۳ میلیون دلار فروخته است تا فروش کلی‌اش به رقم ۵۷.۳ میلیون دلار برسد؛ آماری که با توجه به بودجه‌ی ۱۷۵ میلیون دلاری واقعا ناامیدکننده‌ست و حتی فیلم را در معرض ضرر مالی قرار می‌دهد.

در جدول فروش فیلم‌ها در منطقه‌ی آمریکای شمالی، پشت سر Bad Boys for Life و Dolittle به ترتیب عناوین 1917 و Jumanji: The Next Level و Star Wars: The Rise of Skywalker قرار گرفته‌اند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا