#مهسا_امینی

قسمت چهارم Bad Boys همین حالا در حال ساخت است

سونی علاوه بر پسران بد، به فکر احیای National Treasure هم افتاده است

قسمت چهارم Bad Boys

شرکت سونی پیکچرز همین حالا اولین قدم‌ها برای ساخت قسمت چهارم از سری فیلم‌های Bad Boys را برداشته؛ این در حالی است که از شروع اکران قسمت سوم با نام Bad Boys For Life دو روز هم نمی‌گذرد.

فیلم سینمایی Bad Boys For Life سومین قسمت از سری فیلم‌های «پسران بد» محسوب می‌شود که زوج «ویل اسمیت» و «مارتین لارنس» ستاره‌های آن هستند. دو قسمت اول به ترتیب در سال‌های ۱۹۹۵ و ۲۰۰۳ به کارگردانی «مایکل بی» ساخته شدند. این سری به واسطه‌ی اکشن و طنز جذابش همواره مورد استقبال قرار گرفته است و طرفداران هفده سال مشتاقانه منتظر بودند تا فیلمی جدید از این مجموعه ببینند. اتفاقی که با Bad Boys For Life میسر شد. نمرات و استقبال‌های اولیه نشان می‌دهد که موفقیت این فیلم از همین حالا تضمین شده است. موضوعی که Sony را دست به کار کرده تا از همین حالا مقدمات ساخت قسمت چهارم را فراهم کند.

شرکت سونی پیکچرز از هم‌اکنون روی قسمت چهارم Bad Boys کار می‌کند و در اولین قدم Chris Bremner نویسنده‌ی فیلمنامه‌ی قسمت سوم را به خدمت گرفته است. «جری بروکهایمر» تهیه‌کننده‌ی مشهور که تهیه‌کنندگی این فیلم‌ها و همچنین سری مشهور Pirates of the Caribbean را بر عهده داشت، برای قسمت چهارم باز خواهد گشت.

بروکهایمر و برمنر در کنار «پسران بد ۴»، روی پروژه‌ی قسمت سوم از فیلم‌های National Treasure هم کار خواهند کرد. فیلم‌هایی با بازی «نیکلاس کیج» که در سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۶ اکران شد.

انتظار می‌رود Bad Boys For Life که با بودجه‌ی ۹۰ میلیون دلاری ساخته شده است، در روزهای افتتاحیه در منطقه‌ی آمریکای شمالی، فروشی بین ۶۰ تا ۷۰ میلیون دلار را به ثبت برساند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا