#مهسا_امینی

کاراکتر محبوب Baby Yoda در بازی Sims 4 حضور یافت

کاراکتر Baby Yoda را می‌توان در فروشگاه‌های داخل بازی خریداری کنید

Baby Yoda در بازی Sims 4

کاراکتر محبوب Baby Yoda در بازی Sims 4 حضور دارد و علاقه‌مندان می‌توانند این کاراکتر جذاب را از فروشگاه‌های خود بازی خریداری کنند.

چند ماهی است که کاراکتر Baby Yoda در صدر خبر‌ها قرار دارد و شاهد آن هستیم که این کاراکتر جذاب در اکثر بازی‌ها به کمک ماد یا به صورت رسمی به نوعی در بازی‌ها حضور می‌یابد. حال در آخرین اخباری که از این کاراکتر محبوب منتشر شده، می‌توان به حضور او در بازی Sims 4 اشاره کرد.

بازیکنان می‌توانند در فروشگاه داخل باز‌ی مجسمه‌ی Baby Yoda را خریداری کنند و در خانه‌های خود بگذارند. لازم به ذکر است که این ویژگی ماد نیست و به صورت رسمی برای Sims 4 منتشر شده است. اگر از انتشار کاراکتر Baby Yoda در باز‌ی Sim‌s 4 به صورت رسمی تعجب کرده‌اید، پس بهتر است بدانید که این اتفاق به دلیل حق ساخت EA برای باز‌ی Star Wars بوده و همین باعث شده که شخصیت Baby Yoda به راحتی به Sims 4 اضافه شود.

آیتم جدیدی که به تازگی به این بازی اضافه شده با نام The Child Statue شناخته می‌شود که در واقع همان شخصیت بیبی یودا در سریال The Mandalorian است.

به نظر نمی‌رسد که مجسمه‌ی Baby Yoda در بازی تاثیر یا کار خاصی انجام دهند و تنها برای دکور و زیبایی طراحی شده ولی بسیاری از طرفداران بازی Sims از این موضوع بسیار خوشحال‌اند و در داخل بازی با استفاده از این مجسمه در حال ساخت دکور‌های زیبا هستند و این اتفاق را در فضای مجازی با دیگر بازیکنان به اشتراک می‌گذارند.

پیش از این کاراکتر Baby Yoda در بازی‌هایی چون Minecraft و Star Wars Battlefront 2 با کمک ماد اضافه شده بودند. Baby Yoda در واقع نامی است که طرفداران به بچه‌ای از نژاد یودا در سریال The Mandalorian گذاشته‌اند. این سریال هر هفته به صورت انحصاری در شبکه‌ی Destiny Plus پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا