1%
  • 0/10

سونی به ساخت دنباله‌ی Baby Driver چراغ سبز نشان داد

بازگشت کارگردان و بازیگران قسمت اول

سونی به ساخت دنباله‌ی Baby Driver چراغ سبز نشان داد ۰ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ سینمای جهان کپی لینک
دنباله‌ی Baby Driver

اینطور که به‌نظر می‌رسد، استودیوی سونی با ساخت دنباله‌ی Baby Driver موافقت کرده و ادگار رایت قرار است برای کارگردانی قسمت دوم بازگردد.

ششمین فیلم بلند ادگار رایت (Edgar Wright) در مقام کارگردان تحت عنوان Baby Driver در ۲۰۱۷ میلادی اکران شد و توانست به یکی از غافل‌گیری‌های آن سال تبدیل شود. اگرچه بازیگران شناخته شده‌ای از جمله انسل الگورت (Ansel Elgort)، کوین اسپیسی (Kevin Spacey)، جیمی فاکس (Jamie Foxx) و لیلی جیمز (Lily James) در آن به نقش‌آفرینی پرداخته بودند اما کمتر کسی انتظار داشت این اثر بتواند نقدهای مثبتی را از سوی مخاطبان و کارشناسان دریافت کند. این اثر اکشن و جنایی همچنین توانست به فروشی معادل ۲۲۷ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی دست یابد، در حالی که بودجه‌ی تولیدش ۳۴ میلیون دلار بود.

با توجه به گزارش اختصاصی که وب سایت The GWW منتشر کرده، استودیوی سونی به ساخت دنباله‌ی Baby Driver چراغ سبز نشان داده است و ادگار رایت برای کارگردانی قسمت دوم بازمی‌گردد. انسل الگورت، لیلی جیمز، جان برنثال (Jon Bernthal)، مایکل پیتر بالزری (Michael Peter Balzary) و سی‌جی جونز (CJ Jones) بار دیگر در نقش‌های خود در قسمت اول ظاهر خواهند شد. در ضمن، سونی به‌دنبال یک دختر جوان می‌گردد تا نقش مقابل جیمز را ایفا کند. جیمز در قسمت اول نقش معشوقه‌ی الگورت را بر عهده داشت. روند فیلمبرداری قسمت دوم اواخر سال جاری میلادی آغاز خواهد شد.

فیلم Baby Driver درباره‌ی پسر جوانی است که با نام بیبی شناخته می‌شود. او چند سال پیش یکی از خودروهای داک را دزدیده بود و داک هم به جای اینکه او را به بکشد، تصمیم گرفت از مهارت بالایش در رانندگی برای پیشبرد اهدافش استفاده کند. در نتیجه، به بیبی پیشنهاد همکاری می‌دهد تا بدین طریق بتواند بدهی‌اش را پرداخت کند. او که چاره‌ای نداشت، پیشنهاد را می‌پذیرد. شخصیت اصلی داستان، آخرین ماموریت را هم انجام داده و بدهی‌اش صاف می‌شود اما مدتی بعد، دوباره داک سر راهش سبز شده و او را مجبور به بازگشت می‌کند. همین هم باعث رخ دادن باقی اتفاقات داستان می‌شود.

ادگار رایت در حال حاضر روی فیلم ترسناک و روانشناسانه‌ی Last Night in Soho کار می‌کند که چندی پیش فیلمبرداری آن به پایان رسید و در حال حاضر در مرحله‌ی پس‌تولید قرار دارد. متاسفانه هیچ گونه اطلاعاتی از داستان این اثر در دسترس نیست و تنها می‌دانیم رایت آن را بر اساس زمانی ساخته است که در لندن زندگی می‌کرد. از بازیگران این فیلم می‌توان به مت اسمیت (Matt Smith)، آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) و توماسین مک‌کنزی (Thomasin McKenzie) اشاره کرد. جدیدترین ساخته‌ی رایت از تاریخ ۴ مهر سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۵ سپتامبر) به سینماها خواهد آمد.

متاسفانه تا به این لحظه استودیوی سونی واکنشی به گزارش وب سایت The GWW نشان نداده است. با این حال، احتمال صحیح بودن گزارش بالا است؛ زیرا ادگار رایت اوایل سال گذشته‌ی میلادی از آماده شدن فیلمنامه‌ی قسمت دوم Baby Driver خبر داده بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments