بازی Avowed از عنوان اسکایریم گسترده‌تر خواهد بود

می‌توانید در بازی همراه داشته باشید

بازی Avowed از عنوان اسکایریم گسترده‌تر خواهد بود مهسا سپاهی ۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Avowed

اطلاعات جدیدی از بازی Avowed توسط یک اینسایدر معروف منتشر شده که از گستردگی قابل توجه این عنوان خبر می‌دهد.

استودیوی ‌شناخته‌شده‌ی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) که ساخت بازی‌های Fallout: New Vegas و Neverwinter Nights را در کارنامه‌ی خود دارد، مدتی پیش طی رویداد مهم Xbox Games Showcase، بازی جدید و مورد انتظار خود را با انتشار تریلری کوتاه معرفی کرد. تریلری که از Avowed پخش شد، از اثری نقش‌آفرینی و جهان‌باز خبر می‌داد. عده‌ی زیادی هم تصور داشتند که حال و هوای این بازی از دنیای اسکایریم الهام گرفته است. حالا برخی منابع می‌گویند گستردگی دنیای Avowed از اسکاریم هم فراتر می‌رود.

به گفته‌ی اینسایدر Sponger، بازی Avowed در ژانر نقش‌آفرینی جهان‌ باز ساخته شده و میزان گستردگی آن با بازی‌هایی همچون اسکایریم قابل مقایسه است. این بازی دارای سیستم هوش مصنوعی نسل آینده‌ خواهد بود و عرضه‌ی آن به این زودی‌ها اتفاق نمی‌افتد. Sponger پیش‌بینی می‌کند این اثر آبسیدین احتمالا در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه می‌شود.

گفته می‌شود توسعه‌دهندگان بازی Avowed نسبت به ساختمان‌ها و تندیس‌ها حساسیت زیادی داشته و آن‌ها را به‌خوبی طراحی کرده‌اند. جزئیاتی در مورد گیم‌پلی بازی مطرح نشده، اما طبق صحبت‌های Sponger، بازیکنان قادر هستند در طول بازی با خود همراه داشته باشند. همچنین داستان بازی در دنیای Eora جریان دارد؛ سرزمینی که مورد هجوم خدایان Tyranny قرار گرفته و کاربران باید از آن دفاع کنند. از طرفی دیگر، آب و هوای مناطق مختلف بازی پویا هستند و سیستم شخصی سازی کاراکترها بسیار عمیق و گسترده خواهد بود.

این اثر برای دو پلتفرم ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و کاربران سرویس اشتراکی Xbox Game Pass به ‌صورت رایگان به آن دسترسی خواهند داشت. هنوز تاریخ انتشار این عنوان نقش‌آفرینی اعلام نشده، اما پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ از عرضه‌ی آن خبری نخواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا