آیا مارول به دنبال اکران دوباره‌ی Avengers: Endgame است؟

احتمال اکران فیلم‌های معروف بعد از کرونا

آیا مارول به دنبال اکران دوباره‌ی Avengers: Endgame است؟ نیکان صبوری ۱ ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان
اکران Avengers: Endgame

آن طور که از شواهد پیداست، دیزنی و مارول می‌خواستند که با باز شدن دوباره سینما‌ها، فیلم Avengers: Endgame را مجددا کران کنند.

ویروس کرونا که با نام علمی Covid-19 شناخته می‌شود، کسب و کار‌های بسیار زیادی را مختل کرده است. از جمله آن‌ها می‌توان به تعطیلی سینماها اشاره کرد که ضربه‌ی بسیار سنگینی به بسیاری از فیلم‌های سینمایی سال ۲۰۲۰ میلادی وارد شد. همانطور که می‌دانید، عناوین بزرگ سینما مانند Black Widow و Mulan توسط دیزنی تاخیر خورد. تاریخ انتشار فیلم ابرقهرمانانه‌ی Black Widow که روایت کننده‌ی یکی از شخصیت‌های جهان مارول به نام ناتاشا رومانوف است، از اردیبهشت ماه به ۱۶ آبان ۱۳۹۹ (مصادف با ۶ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) تغییر کرد. همچنین فیلم سینمایی Mulan در تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۹ (۲۴ جولای ۲۰۲۰) در ایالات متحده‌ی آمریکا اکران می‌شود.

با تمام شدن این بحران در هر زمان، بسیاری از شرکت‌های بزرگ مانند دیزنی که عناوین خود را به تاخیر انداختند، تصمیم می‌گیرند که فیلم‌های قبلی را دوباره روی صفحه‌های سینماها پخش کنند. لازم به ذکر است که این اتفاق قرار بود رخ دهد و طبق گزارش‌های منتشر شده، با باز شدن چند روزه‌ی سینما‌های کشور چین، دیزنی و مارول قصد داشتند تا فیلم سینمایی Avengers: Endgame را در سینماهای این کشور اکران کنند ولی با بسته شدن دوباره سینماها این موضوع لغو شد. طبق اطلاعات به دست آمده در ماه گذشته، چینی‌ها برای احیای دوباره سینما‌های این کشور می‌خواستند، فیلم‌هایی نظیر Avatar ،Inception و Interstellar را روی پرده‌های نقره‌ای به معرض نمایش بگذارند.

از دیگر عناوین مهم که می‌توان به تاخیر آن‌ها اشاره کرد، فیلم‌هایی چون No Time to Die و Fast & Furious 9 است که با تاخیر‌های طولانی همراه شدند. باز شدن سینما در چین برای تولیدکنندگان و ناشران صنعت فیلم بسیار مهم است؛ زیرا که این کشور دومین جایگاه گیشه را در فروش بلیت‌ها در اختیار دارد.

فیلم سینمایی Avengers: Endgame هم اکنون در پلتفرم دیزنی پلاس قابل مشاهده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا