اولین شخصیت کلیدی فیلم Avengers 6 مشخص شد

بازگشت مسافر زمان دنیای مارول

اولین شخصیت کلیدی فیلم Avengers 6 مشخص شد پارسا خلیلی ۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
شخصیت کلیدی فیلم Avengers 6

با اینکه هنوز سه سال تا اکران ششمین قسمت انتقام جویان با عنوان جنگ‌های مخفی باقیست، اما به‌تازگی گزارشی جدید از اولین شخصیت کلیدی فیلم Avengers 6 رونمایی کرده است.

نسل جدید انتقام جویان به زودی در فیلم Avengers: The Kang Dynasty گرد هم خواهند آمد تا از زمین دربرابر تهدید مرگبار کانگ فاتح جاناتان میجرز (Jonathan Majors) دفاع کنند، شخصیتی که به نظر می‌رسد علیرغم آنتاگونیست بودنش، نقش اصلی فیلم را نیز برعهده خواهد داشت. با این حال سلسله کانگ تنها شروع مشکلات برای قدرتمندترین قهرمانان زمین خواهد بود، زیرا طبق گزارش اخیر ورایتی، کانگ فاتح جاناتان میجرز علاوه بر سلسله کانگ، در فیلم Avengers: Secret Wars نیز حضوری پررنگ خواهد داشت.

تا اینجای کار میجرز به نسخه‌های زیادی از شخصیت کانگ فاتح در سریال Loki و فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania جان بخشیده است و انتظار می‌رود که این روند در دو فیلم بعدی انتقام جویان هم ادامه یابد چراکه درست مثل کمیک‌ها، کانگ نسخه‌های بی‌شماری در سراسر مولتی‌ورس دارد.

جاناتان میجرز که در حال حاضر پیرو دستگیری به جرم تجاوز حسابی مورد بحث و جدل قرار گرفته است، قبلا نقش خود را در فیلم آینده انتقام جویان اعتراف کرده و نسبت به نابود کردن قدرتمندترین قهرمانان زمین ابراز هیجان کرده بود، چیزی که طبق گزارش‌ها دستمزد هنگفتی برای آن دریافت خواهد کرد. حال با توجه به اینکه گفته می‌شود فیلمبرداری سلسله کانگ تا بهار سال ۲۰۲۴ آغاز نمی‌شود، خیلی دور از ذهن نیست که جنگ‌های مخفی تا همان زمان در سال ۲۰۲۵ جلوی دوربین نرود. بنابراین جزئیات داستانی، لیست بازیگران و شخصیت‌های فیلم Avengers 6 در حال حاضر رازی بزرگ است.

مایکل والدرون (Michael Waldron)، نویسنده دنباله مولتی‌ورسی Doctor Strange 2 در حال حاضر سخت مشغول کار روی فیلمنامه است، اگرچه شایعاتی وجود دارد که جنگ‌های مخفی قراره به دو فیلم مجزا تقسیم بشود. همچنین طبق یکی از گزارش‌ها، استودیو مارول ممکن است شخصیت‌های به‌شدت معروفی مانند ولورین هیو جکمن (Hugh Jackman)، اسپایدرمن توبی مگوایر (Tobey Maguire) و آیرون من رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) را برای جنگ‌های مخفی بازگرداند.

در کل آینده جاناتان میجرز در دنیای سینمایی مارول و حضورش به‌عنوان شخصیت کلیدی فیلم Avengers 6 همگی به این بستگی دارد که استودیو مارول به‌علت وضعیت فعلی او، بازیگر دیگری را برای ایفای نقش کانگ انتخاب نکند، زیرا این بازیگر همچنان درگیر یک پرونده قضایی بزرگ است.

فیلم Avengers: The Kang Dynasty در تاریخ ۲ می سال ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴) و فیلم Avengers: Secret Wars در تاریخ ۱ می سال ۲۰۲۶ (۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۵) به پرده سینماها خواهند رفت.

4 21 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا