نویسنده فیلم انتقام جویان 5 ایده‌هایی برای تغییر بازیگران تیم اونجرز دارد!

اگه دوربین داری مرد آهنی باش!

نویسنده فیلم انتقام جویان 5

اخیرا جف لاونس (Jeff Loveness)، نویسنده فیلم انتقام جویان 5 در فضای مجازی ایده‌های جالبی را برای تغییر بازیگران اعضای تیم اونجرز (Avengers) اعلام کرده که خنده‌دار به نظر می‌رسند.

در سال ۲۰۲۰ بود که ما برای اولین بار با دیدن پنل کامل‌تر فاز چهارم دنیای سنیمایی مارول (Marvel Cinematic Universe)، شاهد معرفی فیلم Ant-Man 3 با عنوان Quantomania و همچنین نویسنده خلاق آن، یعنی جف لاونس بودیم. لاونس که نویسنده سریال محبوب و فوق‌العاده معروف Rick And Morty است، برای نوشتن داستان این اثر سینمایی انتخاب شده تا روایت طنز مرد مورچه‌ای (Ant-Man) را با یک حماسه جذاب تلفیق کند، اما اینطور که به نظر می‌رسد، این فیلم عملا در پایان به یکی از مورد انتظارترین آثار دنیای سنیمایی مارول در فاز ششم، یعنی Avengers: Kang’s Dynasty ختم خواهد شد! موردی که اخیرا در اخبار دیده شده بود و سپس دیدیم که استودیو مارول (Marvel Studios)، همین نویسنده را برای Kang’s Dynasty یا همان انتقام جویان 5 انتخاب کرده است.

در واقع فیلم انتقام جویان 5 اولین اثر از سری Avengers پس از انتشار فیلم Avengers: Endgame در سال ۲۰۱۹ خواهد بود که البته یک دنباله مستقیم به نام Secret Wars را هم خواهد داشت. انتقام جویان 5 که توسط دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton)، کارگردان موفق فیلم Shang-Chi کارگردانی خواهد شد، در حقیقت داستانی را درباره شخصیت کانگ فاتح (Kang The Conqueror) روایت خواهد کرد که قصد دارد تا با ادامه روند سازمان TVA همه خط‌های زمانی را به سلطه خود درآورده و حاکم کل باشد! با این وجود، اولین مواجه او با یک انتقام جو از زمین ۶۱۶ (دنیای اصلی سینمایی مارول)، ظاهرا در فیلم Ant-Man 3 خواهد بود؛ جایی که داستان از قلم جف لاونس روایت می‌شود و پس از اتمام آن، همه چیز مستقیما به Kang’s Dynasty خواهد رسید.

با این وجود جالب است بدانید که نویسنده فیلم انتقام جویان 5 اخیرا پس از اینکه نام او به عنوان نویسنده داستان این اثر سینمایی به صورت رسمی اعلام شد، در فضای مجازی ایده‌های عجیبی را برای تغییر بازیگران تیم اونجرز پست کرده که البته با توجه به طنزپردازی‌های او، کمی خنده‌دار به نظر می‌رسند.

شوخی نویسنده فیلم انتقام جویان 5 درباره عوض کردن بازیگران تیم اونجرز

در پست رسمی جف لاونس در فضای کاربری توییتر (Twitter)، او اظهار کرده که آخر هفته قصد دارد تا فیلمبرداری را شروع کند، اما باتری دوربینش تمام شده و هرکس که با خود یک باتری تازه بیاورد، می‌تواند نقش یکی از اعضای انتقام جویان را بازی کند! همچنین او اظهار کرده که اگر با خود میکروفون هم داشته باشید، عملا می‌توانید مرد آهنی بعدی باشید!

جف لاونس در واقع در توییت‌های پشت سر هم خود به افراد پاسخ داده که می‌توانند نقش‌های هاکای (Hawkeye)، مون نایت (Moon Knight) و هر انتقام جو دیگری از جمله ویژن (Vision) را بازی کنند! این در حالی است که شوخی‌های او درباره تغییر بازیگران انتقام جویان، عملا این شایعه را می‌سازد که کدام شخصیت‌ها قرار است تا در این فیلم حضور داشته باشند. برای مثال او هنگامی که درباره مرد آهنی شوخی می‌کند، هیچ بعید نیست که در فیلم مورد انتظار انتقام جویان 5 شاهد حضور یک ورینت تازه از تونی استارک باشیم که پیش‌تر اصلا ندیده بودیم. همچنین وقتی او به فردی پاسخ داده که می‌تواند هر هاکای که دوست دارد باشد، می‌تواند به این موضوع اشاره کند که ظاهرا چندین نسخه متفاوت از او در این فیلم حاضر خواهند شد.

به احتمال زیاد در فیلم انتقام جویان 5 قرار است تا شاهد اتفاقات فوق‌العاده عجیبی باشیم که مثل وقایع Multiverse of Madness شامل کشته شدن جمع زیادی از شخصیت‌های محبوب خواهد شد. اما نکته قابل توجه اینجاست که پیش‌زمینه این اتفاقات خونین از همان تریلر فیلم Ant-Man 3 داده شده بود؛ ویدیویی که هرگز ندیدیم اما افرادی که در رویداد D23 و کامیک کان 2022 بودند آن را دیده‌اند!

در این تریلر مشاهده شده که اسکات لنگ (Scott Lang) در فضای کوانتوم با کانگ فاتح مواجه می‌شود و برای بازگشت به جهان خود، به مشکل خورده است. سپس کانگ به او می‌گوید که اگر می‌خواهد برگردد، مشکل او با زمان حل خواهد شد و می‌تواند این کار را برایش انجام بدهد؛ اما به شرطی که اسکات برایش چیزی که از او دزدیده شده را بیاورد. سپس اسکات با این نظر مخالفت می‌کند و می‌گوید که یک اونجر است! در حالی که کانگ پاسخ می‌دهد «اونجر؟ آیا قبلا کشته بودمت؟». این یعنی ورینت کانگ فاتح که در این فیلم حاضر شده، قبلا چندین و چندبار اعضای مختلف انتقام جویان از جهان موازی را زمین‌گیر کرده و حال نیز ظاهرا با اسکات لنگ یا همان مرد مورچه‌ای از جهان ۶۱۶، مبارزه خواهد کرد. لازم به ذکر است که در پایان این سکانس از تریلر، کانگ به او می‌گوید که تو در حد این کار نیستی و سپس ویدیو کوتاه تمام می‌شود.

فیلم انتقام جویان 5 با عنوان Avengers: Kang’s Dynasty برای اکران در تاریخ ۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴ (۲ می ۲۰۲۵) برنامه‌ریزی شده و پیش از آن، می‌توانید شاهد فیلم Ant-Man 3 در تاریخ ۲۸ بهمن سال جاری (۱۷ فوریه ۲۰۲۳) باشید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا