#مهسا_امینی

انیمیشن سریالی Avatar: The Last Airbender به شبکه‌ی نتفلیکس اضافه می‌شود

یک بار دیگر، آنگ به دنبال یاد گیری عناصر می‌رود

نتفلیکس Avatar: The Last Airbender

سه فصل از انیمیشن سریالی معروف Avatar: The Last Airbender ماه آینده به شبکه‌ی نتفلیکس اضافه خواهد شد.

اگر اهل انیمیشن باشید، بدون شک نام Avatar: The Last Airbender را شنیده‌اید. این انیمیشن سریالی به صورت اورجینال در سال ۲۰۰۵ میلادی در شبکه‌ی تلویزیونی Nickelodeon پخش شد و به مدت ۲ سال، در سه فصل ادامه داشت. این انیمیشن جذاب توسط مایکل دنت دیمارتینو و بریان کنیتزکو خلق شده و روایت‌های داستانی آن را Aaron Ehasz نوشته است.

حال به تازگی اکانت رسمی نتفلیکس در توییتر اعلام کرد که سه فصل انیمیشن Avatar: The Last Airbender به این شبکه‌ی استریم اضافه می‌شود. این خبر شدیدا طرفداران نتفلیکس و علاقه‌مندان به انیمیشن را خوشحال کرد. اکانت نتفلیکس در پست دیگر گفت که از تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۵ می ۲۰۲۰ میلادی) این سریال انیمیشنی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

Avatar: The Last Airbender روایت‌گر دنیای خیالی است که در آن برخی از انسان‌ها می‌توانند، یکی از عناصر آب، خاک، باد و آتش را کنترل کنند. به همین سبب کشور‌ها بر اساس این چهار عنصر تقسیم شده‌اند. همچنین در هر نسل بین این چهار کشور فردی به دنیا می‌آید که توانایی استفاده از هر چهار عنصر را دارد که او را آواتار می‌نامند. حال در یک اتفاق بسیار غیر منتظره آواتار حاضر در جهان ناپدید شده و حدود ۱۰۰ سال از آواتار جدید هم خبری نمی‌شود. در این بین، کشور آتش یک پارچه شده و جنگی عظیم با تمام جهان راه‌اندازی می‌کند. آواتار جدید که با نام آنگ شناخته می‌شود، آخرین بادافزار است. آنگ بعد از ۱۰۰ سال بر اثر ماجراجویی‌های دو خواهر و برادر به نام ساکا و کاتارا بیدار شده و حال باید به تمام عناصر جهان مسلط شود تا جنگ ۱۰۰ ساله‌ی کشور آتش را به پایان برساند.

همانطور که گفته شد، ماجراجویی‌های آنگ و دوستانش در سه فصل که با نام‌های آب، خاک و آتش شناخته می‌شود، روایت خواهد شد. همان طور که از نام هر فصل هم پیداست، آنگ یکی از عناصر را یاد می‌گیرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا