بازیگر Avatar 2 انتظار دارد این اثر پرفروش‌ترین فیلم تاریخ شود

آیا قسمت دوم آواتار همچون قسمت اول تاریخ‌سازی خواهد کرد؟

بازیگر Avatar 2

آقای Stephen Lang بازیگر فیلم آواتار ۲ انتظار دارد تا این اثر همچون قسمت اول، رکورد پرفروش‌ترین فیلم تاریخ را بشکند.

قسمت دوم «آواتار» در حال حاضر مراحل فیلمبرداری را طی می‌کند و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در دسامبر سال ۲۰۲۱ میلادی اکران خواهد شد. قسمت اول به کارگردانی «جیمز کامرون» در سال ۲۰۰۹ و به لطف استفاده‌ی بسیار خوب از قابلیت تصاویر سه‌بعدی، توانست مخاطبان بسیار زیادی را جذب خود کند. آن‌قدر زیاد که موفق شد رکورد پرفروش‌ترین فیلم تاریخ را که متعلق به فیلم «تایتانیک» (که آن هم ساخته‌ی کامرون بود) در سال ۱۹۹۷ بود از آن خود کند. آواتار پس از دوازده سال این رکورد را جابه‌جا کرد و خود توانست ده سال آن را حفظ کند، تا بالاخره فیلم Avengers: Endgame موفق شد تا رکورد جدیدی به ثبت برساند.

از زمانی که زمزمه‌های ساخت قسمت دوم به گوش رسید، بسیاری این سوال را داشتند که آیا این اثر می‌تواند همچون قبل، انبوه مخاطبان را به سالن‌های سینما بکشاند و یک رکورد تازه ثبت کند؟ این سوالی‌ست که از «استیفن لنگ» بازیگر فیلم هم پرسیده شده است و او به‌سادگی پاسخ داد که چنین انتظاری را دارد.

بازیگر Avatar 2 در قسمت اول هم حضور داشت و نقش کلنل Miles Quaritch را ایفا کرد که البته در آن‌جا کشته شد، اما به دلایلی دوباره در قسمت دوم باز می‌گردد. لنگ در مصاحبه با سایت The National به توضیحاتی از فیلم و شخصیتش پرداخت.

خیلی رضایت‌بخش است بدانی که آن شخصیت به اندازه‌ی کافی ارزش داشته و تاثیر گذاشته است که (کامرون بخواهد) بگوید «کارمان هنوز با او تمام نشده است».

آن اتفاق در ابتدا برایم شگفت‌انگیز بود. شغل من این است که واقعا مدافع نقشی باشم که بازی می‌کنم و این رضایت‌بخش بود که زمان بسیار بیشتری برای کشف کردن Quaritch داشته باشم و پیدا کنم چه چیزی او را ظریف می‌کند، درباره‌اش صحبت کنم و امیدوار باشم تا انتظاراتی که مردم برای این شخصیت دارند را برآورده کنم. من حالا با بستر بسیار وسیع‌تری نسبت به قسمت اول کار می‌کنم و این مرا در هماهنگی با جیمز کامرون نگه می‌دارد تا واقعا عمیق شوم و به این شخصیت در جزئیات بپردازم. برای من این کار کاملا فوق‌العاده، رضایت‌بخش و چالش‌برانگیز است.

بخش اعظمی از بازیگران قسمت اول همچون «سم ورتینگتون»، «زویی سالدانا»، «جیووانی ریبیسی»، «جوئل دیوید مور»، «مت جرالد» و لنگ برای ایفای نقش‌های خود در قسمت دوم بازمی‌گردند. همچنین قرار است تعداد زیادی بازیگر جدید مثل «کیت وینسلت»، «میشل یوه» و «وین دیزل» به فهرست بازیگران اضافه شوند. لازم به ذکر است که «آواتار 2» تنها فیلم در حال ساخت بر اساس این فرنچایز نیست، بلکه «جیمز کامرون» خالق این سری قصد ساخت قسمت‌های بیشتری را دارد و از همین حالا پیش‌تولید قسمت سوم که در سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد را انجام داده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا