تصاویر پشت صحنه‌ی Avatar 2 آزمایشگاهی عجیب را نمایش می‌دهد!

دکوری خالی از بازیگر!

پشت صحنه‌ی Avatar 2

اکانت رسمی فرنچایز آواتار در توییتر ساعاتی قبل تصویر جدیدی را از پشت صحنه‌ی Avatar 2 به اشتراک گذاشت. این عکس به یک آزمایشگاه بزرگ مربوط می‌شود.

جیمز کامرون (James Cameron) پس از ساخت Avatar محصول سال ۲۰۰۹ میلادی کارگردانی هیچ پروژه‌ی دیگری را نپذیرفت و تنها به عنوان تهیه‌کننده روی چند پروژه نظارت کرد؛ زیرا تصمیم گرفته بود تمام تمرکزش را روی ساخت دنباله‌های آواتار بگذارد. ادامه‌ی داستان قرار بود در قالب دو فیلم جدید به تصویر کشیده شود اما کامرون بعدها تصمیم گرفت تعداد دنباله‌ها را به رقم چهار افزایش دهد. در همین بین، فاز تولید چندین و چند بار تاخیر خورد تا روند فیلمبرداری سرانجام در سال ۲۰۱۹ میلادی آغاز شود.

با به پایان رسیدن تعطیلات سال نو، بازیگران و دست‌اندرکاران قسمت‌های دوم و سوم آواتار به نیوزیلند بازگشتند تا باقی صحنه‌ها را ضبط کنند اما روند فیلمبرداری به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا متوقف شد. طولانی شدن این تعطیلی نهایتا والت دیزنی پیکچرز را به تاخیر در اکران تمامی قسمت‌های جدید این فرنچایز واداشت. طبق گفته‌های جیمز کامرون، بخش عمده‌ی Avatar 2 در اقیانوس‌های پاندورا و زیر آب جریان دارد. با اینحال، مخاطبان می‌توانند منتظر ملاقات دوباره با تعدادی از شخصیت‌های انسانی باشند. فعلا مشخص نیست این ملاقات‌ها بخشی از فلش‌بک‌ها یا خط داستانی جدید خواهند بود.

اکانت رسمی فرنچایز آواتار در توییتر ساعاتی قبل تصویر جدیدی را از پشت صحنه‌ی Avatar 2 منتشر کرد. این عکس جیمز کامرون را در حالی نشان می‌دهد که داخل یک آزمایشگاه متعلق به انسان‌ها نشسته است. این اکانت با فاصله‌ی کوتاهی عکس دیگری را به اشتراک گذاشت که همان آزمایشگاه را از نمای بالا به تصویر می‌کشد تا مخاطب بتواند درک کامل و درستی از اندازه‌ی دکور ساخته شده داشته باشد. در ضمن، اکانت رسمی آواتار در بخش کپشن نوشت این تصاویر به مدتی قبل از رسیدن تیم تولید و آغاز روند فیلمبرداری مربوط می‌شود. به همین دلیل، از خالی بودن استودیو تعجب نکنید.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی پیرامون Avatar 3 موجود نیست اما Avatar 2 در حدود ۱۳ سال پس از اتفاقات قسمت اول جریان دارد. جیک سالی به همراه نایتیری یک خانواده تشکیل داده و روزهای خوشی را پشت سر می‌گذارد اما بازگشت یک تهدید قدیمی همه چیز را به هم می‌ریزد. سازمان R.D.A می‌خواهد حملات را از سر بگیرد تا کاری که آغاز کرده است را به پایان برساند. در چنین شرایطی، جیک به نقاط مختلف پاندورا می‌رود تا از طریق گفتگو و مذاکره با روسای دیگر قبایل، متحدان جدیدی برای مقابله با انسان‌ها بیابد. از بازیگران حاضر در این فیلم می‌توان سم ورثینگتون (Sam Worthington) و زوئی سالدانیا (Zoe Saldana) و کیت وینسلت (Kate Winslet) را نام برد.

در انتها، لازم به ذکر است که قسمت دوم آواتار از تاریخ ۲۵ آذر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱۶ دسامبر سال ۲۰۲۲) در آمریکا روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا