رکوردشکنی فیلم Avatar: The Way of Water در پلتفرم‌های آنلاین

ساخته جدید جیمز کامرون رکوردشکنی کرد

رکوردشکنی فیلم Avatar: The Way of Water در پلتفرم‌های آنلاین عرفان بدری ۰ ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ سینمای جهان
رکوردشکنی فیلم Avatar: The Way of Water

شرکت دیزنی (Disney) به تازگی از رکوردشکنی فیلم Avatar: The Way of Water در پلتفرم‌های آنلاین خبر داده است. جدیدترین ساخته جیمز کامرون (James Cameron) بیش از ۲.۳۲۰ میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشته باشد.

دنباله فیلم پرفروش Avatar با نام Avatar: The Way of Water که در ماه دسامبر سال گذشته اکران شد، یکی از موفق‌ترین آثار سینمایی چند سال اخیر است که با فروشی پایین‌تر از قسمت اول خود و فیلم Avengers: Endgame توانسته تا نام خود را به عنوان سومین فیلم پرفروش تاریخ سینما ثبت کند.

با این حال موفقیت‌های این اثر تنها به سالن‌های سینما محدود نشده و پس از در دسترس قرار گرفتن در سرویس‌های اشتراکی پخش فیلم و سریال دیزنی پلاس (+Disney) و مکس (Max) نیز همچنان مخاطبان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است.

حالا شرکت دیزنی در جلسه سه‌ماه سوم سال جاری خود از رکوردشکنی فیلم Avatar: The Way of Water در پلتفرم‌های آنلاین خبر داده و اعلام کرده که این ساخته جیمز کامورن توانسته تا بزرگترین انتشار نمایش خانگی در کشور آمریکا را به اسم خود ثبت کند.

طبق اعلام وب‌سایت The Digital Entertainment Group فیلم Avatar: The Way of Water در چهار هفته اول انتشار خود بیشترین فروش دیجیتالی را تجربه کرده است. در دسترس قرار گرفتن این اثر در سرویس اشتراکی مکس نیز کمک بسیار زیادی به موفقیت آن کرده است.

جالب است بدانید در لیست پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما، رتبه اول، سوم و چهارم آن که به ترتیب متعلق به فیلم‌های Avatar و Avatar: The Way of Water و Titanic هستند، همگی توسط جیمز کامرون کارگردانی شده‌اند.

تاکنون ساخت قسمت‌های سوم تا پنجم مجموعه فیلم‌های Avatar به طور رسمی تائید شده است. فیلم Avatar 3 برای اکران در تاریخ ۱۹ دسامبر ۲۰۲۵ (۲۸ آذر ۱۴۰۴)، فیلم Avatar 4 برای اکران در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۲۹ (۱ دی ۱۴۰۸) و فیلم Avatar 5 برای اکران در تاریخ ۱۹ دسامبر ۲۰۳۱ (۲۸ آذر ۱۴۱۰) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا