پوستر نیمه دوم فصل چهارم Attack on Titan با تمرکز بر ارن یگر منتشر شد

نام قسمت ۷۶ مشخص شد

پوستر نیمه دوم فصل چهارم Attack on Titan

استودیو MAPPA که وظیفه ساخت را بر عهده دارد، ساعاتی قبل پوستر نیمه دوم فصل چهارم Attack on Titan را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرد.

استودیوهای ژاپنی سالانه انیمه‌های سریالی متعددی را ساخته و با همکاری شبکه‌های مختلف روی آنتن می‌برند اما تعداد اندکی توانسته‌اند به شهرت زیادی در میان مخاطبان غربی دست یابند. یکی از این آثار Attack on Titan است که بر اساس مانگایی به همین نام ساخته شده و نخستین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی پخش شد. تاکنون سه فصل از آن به صورت کامل در دسترس قرار گرفته و فصل چهارمش هم به دو نیمه تقسیم شده است. نیمه نخست بین ژانویه الی مه سال ۲۰۲۱ عرضه شد و نیمه دوم هم طی ماه‌های آتی از راه می‌رسد.

داستان Attack on Titan در جهانی تخیلی روایت می‌شود. نسل بشر در پی پدیدار شدن موجوداتی انسان‌‌نما و عظیم‌الجثه به نام تایتان مجبور شدند زمین‌های خود را رها کرده و داخل یک شهر عظیم زندگی کنند؛ شهری که به منظور مقابله با موجودات عظیم‌الجثه دارای سه دیوار ضخیم است. شخصیت اصلی ارن یگر نام داشته که دوست دارد آن سوی دیوارها رفته و جهان بیرون را کشف کند. هر چند، حمله یک نوع جدید از تایتان‌ها، شکسته شدن دیوار اول، ورود تایتان‌‌های کوچکتر به شهر و کشته شدن مادرش همه چیز را تغییر می‌‍دهد. او حالا می‌خواهد به نیروهای نظامی پیوسته و بدین ترتیب، انتقام مرگ مادرش را بگیرد. مطابق انتظار، در ادامه اتفاقات غیرقابل‌پیش‌بینی متعددی رخ می‌دهد.

استودیو MAPPA اخیرا پوستر نیمه دوم فصل چهارم Attack on Titan را در اکانت توییتری خود قرار داده که رن یگر را نشان می‌دهد. در سمت چپ او هم تکه‌های متعدد شیشه را می‌بینیم که بازتابی از شخصیت‌های مختلف داستان را نشان می‌دهند. در ادامه می‌توانید پوستر را مشاهده کنید:

سازنده فصل چهارم حمله به تایتان در بخش کپشن توییت فاش کرده هفتاد و ششمین قسمت سریال تحت عنوان Condemnation روی آنتن خواهد رفت. استودیو MAPPA وارد جزئیات نشده و در حال حاضر مشخص نیست قسمت مزبور چه مواردی را برای مخاطبان خود تدارک دیده است.

مانگا Attack on Titan در آوریل سال جاری میلادی به انتها رسید. برخی از طرفداران از پایان‌بندی راضی بوده اما گروهی دیگر انتقاد شدیدی داشتند. آن‌ها ترجیح می‌دادند تمامی خط‌های داستانی به یک جمع‌بندی کامل برسند؛ اتفاقی که رخ نداده تا برخی سوالاتی بدون پاسخ باقی بمانند. حالا باید منتظر ماند و دید سازندگان سریال قدم در مسیر مشابهی گذاشته یا سعی می‌کنند پایان‎‌بندی بهتری را برای اقتباس تلویزیونی رقم بزنند.

در انتها، لازم به ذکر است پخش قسمت‌های جدید از تاریخ ۱۹ دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۹ ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی) آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا