تریلر فصل جدید Attack On Titan رکورد بازدید را شکست

منتظر فصل پایانی باشید

با انتشار تریلر فصل جدید انیمه‌ی Attack On Titan، این ویدیو توانست رکورد بازدید تریلرهای این مجموعه‌ی تلویزیونی موفق را بشکند.

انیمه‌ی تلویزیونی Attack on Titan با اقتباسی وفادار نسبت به مانگایی با همین نام در دست تولید قرار گرفته است. در این انیمه، دنیایی عجیب و پر رمز و راز به تصویر کشیده می‌شود که مردم برای نجات جان خود از دست تایتان‌های عظیم‌الجثه، خود را به واسطه‌ی ساخت دیوارهایی بلند، درون منطقه‌ای بسته محصور کرده‌اند. داستان این انیمه‌ی موفق از جایی آغاز می‌شود که تایتان‌ها پس از صد سال، حمله‌ی خود را به شهر انسان‌ها شروع کرده‌اند و در این میان، مبارزان جوان به همراه همرزم‌های خود برای نابودی تایتان‌ها وارد یک ماجراجویی چالش برانگیز می‌شوند و از جان خود برای بقای انسان‌ها مایه می‌گذارند.

به تازگی در حساب رسمی توییتر Attack On Titan Wiki، پستی منتشر شده که از رکورد بازدید تریلر فصل جدید Attack on Titan خبر داده است. همان‌طور که انتظار می‌رفت، فصل ۴ این انیمه قرار است فصل پایانی Attack on Titan باشد. فصل قبلی این مجموعه‌ی تلویزیونی پرطرفدار در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و از آن موقع تا کنون، طرفداران آن انتظار فصل پایانی Attack on Titan را می‌کشند. قبل‌تر قرار بود فصل چهارم این انیمه در اواخر پاییز سال جاری میلادی عرضه شود، اما با شیوع ویروس کرونا و مشکلات پیش آمده پیرامون آن، پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۱ میلادی شاهد انتشار فصل جدید Attack on Titan باشیم.

تریلر جدیدی که سازندگان انیمه منتشر کرده‌اند، از ماجراهای جدید و هیجان‌انگیز فصل پایانی خبر می‌دهد. آن‌طور که پیداست، قرار است دشمنان و مبارزان جدیدی به داستان بپیوندند و هیجان تازه‌ای را به تصویر بکشند. با وجود آن‌که هنوز مدت زیادی از انتشار این تریلر جذاب نگذشته، این ویدیو به یکی از پربازدیدترین تریلرهای Attack On Titan تبدیل شده است.

لازم به ذکر است که تاریخ دقیق عرضه‌ی فصل جدید این انیمه‌ی پرطرفدار هنوز مشخص نشده است.

1 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا