1%
  • 0/10

تریلر نهایی انیمه Attack On Titan منتشر شد.

جنگی برای نجات بشریت

تریلر نهایی انیمه Attack On Titan منتشر شد. ۰ ۰۷ آبان ۱۴۰۲ اخبار انیمه کپی لینک

تریلر نهایی انیمه Attack On Titan منتشر شد. ما در این تریلر شاهد سکانس‌های فوق العاده زیبایی از میکاسا (Mikasa)، راینر (Reiner) و بقیه اعضای گروه بودیم که تمام تلاس خود را می‌کردند تا ارن را از به نابودی کشیدن کل دنیا متوقف کنند.

پیش از این نیز اعلام شده بود که قسمت آخر فصل پایانی انیمه حمله به تایتان/تایتان مهاجم محبوب و فوق العاده زیبا، جهارم نوامبر، یعنی سیزدهم آبان ماه، در قالب یک قسمت هشتاد و پنج دقیقه‌ای منتشر خواهد شد. از آنجایی که تا روز اکران، مدت زمان زیادی باقی نمانده است، طرفداران مشتاقانه منتظر اخبار جدید این انیمه هستند. پارت اول فصل پایانی انیمه Attack On Titan برای اولین بار در سال دوهزار و بیست اکران شد و پارت دوم آن نیز در سال دوهزار و بیست و دو به نمایش درآمد. تایید شد که بخش سوم فصل چهارم نیز به صورت دو فیلم طولانی جداگانه، در دو پارت منتشر می‌شود، که نیمه اول آن در تاریخ چهارم مارس (دوازدهم آبان) سال دوهزار و بیست و سه پخش شد. اکنون تنها نیمه آخر پارت سوم فصل چهارم این انیمه باقی مانده است که با توجه به تریلر نهایی انیمه Attack On Titan، قرار است در تاریخ سیزدهم آبان ماه منتشر شود. در این قسمت، سرنوشت جهان در دستان ارن یائگر (Eren Jaeger) است زیرا او قدرت نهایی تایتان‌های داخل دیوارها را آزاد می‌کند و با عزمی راسخ، تلاش می‌کند تا همه کسانی که جان الدیایی‌ها را تهدید می‌کنند، از بین ببرد. اینگونه او یک ارتش غیرقابل توقف از تایتان‌هایی عظیم را به سمت مارلی هدایت می‌کند.

 اکنون یک گروه متشکل از دوستان و دشمنان سابقش مجبور شده‌اند تا همه تلاش خود را برای متوقف کردن ماموریت مرگبار او انجام دهند. اما سوالی که باقی می‌ماند این است که آیا آنها واقعا موفق به انجام این کار می‌شوند؟ و مهمتر از آن این است که حتی اگر موفق بشوند، این کارشان قرار است به قیمت جان چه افرادی به نتیجه برسد؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments