#مهسا_امینی

صدای آترئوس در God of War Ragnarok ویرایش شد

بهبود دیالوگ‌ها

آترئوس در God of War Ragnarok

استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) شرکت سونی تایید کرده است که تیم سازنده مجبور شده صدای آترئوس در God of War Ragnarok را ویرایش کند تا از ثبات آن اطمینان حاصل کند.

آترئوس در بازی خدای جنگ از زمان ماجراجویی قبلی او با کریتوس در God of War (2018) و صداپیشه او در چند سال گذشته به بلوغ رسیده‌اند. صدای آترئوس چندین بار در طول جلسات ضبط گذشته ویرایش شد اما در قسمت آینده چالش جدیدی را در طول توسعه به بازی اضافه کرد.

جودی کوپسکو (Jodie Kupsco)، کارگردان ناظر دیالوگ خدای جنگ راگناروک، در ویدیویی جدید از پشت صحنه پلی‌استیشن، درباره سانی سولژیک (Sunny Suljic)، صداپیشه آترئوس و چالش‌هایی که در حین ضبط صدا با آن مواجه شده‌اند، صحبت کرد. سانی یک پسر نوجوان در سن بلوغ است، بنابراین صدای او در طول ساخت بازی به شدت تغییر کرد. از آنجایی که صدای سولجیک در حال بلوغ بود، تیم توسعه باید خود را با تغییرات جدید در تولید وفق می‌دادند. در همان زمان، تیم در حال انطباق با دوره تولید طولانی مدت و در اوج همه گیری ویروس کرونا بود. یک فرآیند ویرایش گسترده برای اطمینان از اینکه صدای سولجیک با آنچه بازیکنان از آترئوس انتظار دارند مطابقت داشته باشد، موضوعی کلیدی محسوب می‌شد.

اگرچه آترئوس به عنوان یک مرد جوان در بازی راگناروک به رشد خود ادامه می‌دهد، اما زمان زیادی از پایان بازی قبلی نگذشته است. تیم سازنده مجبور شدند تا اجرای سولژیک را یکنواخت کنند تا صدای آترئوس با اجرای او در بازی قبل همخوانی داشته باشد. قوانین همه گیری کرونا همچنین کارهای مربوط به ضبط حرکت را محدود می‌کرد، بنابراین تیم تولید مجبور شدند در کنار محدودیت ها کار کند و در عین حال اطمینان حاصل کنند که صدای آترئوس به نتایج مورد نظر می‌رسد. این چالش‌ها در طول توسعه God of War (2018) وجود نداشت، اما استودیو بدون به خطر انداختن محتوای داستانی ارزشمند خود با شرایط سازگار شد.

آریل آنجلوتی (Ariel Angelotti)، تهیه‌کننده ارشد God of War Ragnarok به طرفداران اطمینان داد که ویژگی‌های سینماتیک بازی در توسعه تغییر نکرده است. همه آن شخصیت‌هایی که در ابتدا برنامه‌ریزی شده بودند در خدای جنگ راگناروک ظاهر شوند، تا به حال در تمامی تریلرها حضور دارند، بنابراین بازیکنان نگران محتوای حذف شده از این نظر نخواهند بود. به گفته آنجلوتی، تیم سازندگان نیاز به خلاقیت و تنوع در اجرای طرح‌های خود داشته‌اند تا بتوانند زیر فشار محدودیت‌های مختلف صدای سولژیک را مطابق با انتظارات بازیکنان در بازی ماه آینده اجرا کنند.

تیم سونی سانتا مونیکا تمرکز خود را به خلق یک تجربه زیبا و ارزشمند برای پایان دادن به حماسه نورس خدای جنگ اختصاص داده‌اند و آترئوس یک شخصیت مهم در داستان فعلی به حساب می‌آید. بنابراین برای استودیو حیاتی بود که مطمئن شود صدای سولژیک با شخصیت اصلی برای این سفر نهایی مطابقت دارد.

خوشبختانه صدای در حال بلوغ سولژیک در مراحل تولید تداخلی با صدای دیگران ایجاد نکرد. بازی God of War Ragnarok اخیراً تبدیل به یکی از مورد انتظارترین بازی‌ها شد و این بدان معناست که بازی قبل از عرضه برای تولید انبوه آماده خواهد بود. کریستوفر جاج (Christopher Judge) در نقش خدای جنگ باز می‌گردد و دیالوگ‌های کریتوس و آترئوس در God of War Ragnarok باید خاطره انگیز باشند.

God of War Ragnarok در تاریخ ۹ نوامبر (۱۸ آبان ماه) برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا خدای جنگ راگناروک تبدیل به قسمت آخر این حماسه خواهد شد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا