1%
  • 0/10

بیش از 150 شخصیت کامئو در بازی Astro Bot حضور دارند

به افتخار ربات کوچک

بیش از 150 شخصیت کامئو در بازی Astro Bot حضور دارند ۰ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ اخبار (گیم) کپی لینک
کامئو در بازی Astro Bot

پس از معرفی بازی Astro Bot که توانست توجه‌های زیادی را به خودش جلب کند، متوجه شده‌ایم که چندین شخصیت بازی‌های پلی‌استیشن به عنوان کامئو در بازی Astro Bot حضوری نسبتا کوتاه و افتخاری دارند. در ادامه با ما همراه باشید تا به این خبر و اشارات این بازی بپردازیم.

به گفته کارگردان خلاق بازی یعنی نیکولاس دوکت (Nicolas Doucet)، بازیکنان قرار است بیش از 150 شخصیت را در قالب کامئو در بازی Astro Bot ببیند که این نشان دهنده این است که، جایگزین معنوی بازی Astro’s Playroom می‌تواند تجربه‌ای سرگرم‌کننده را به ارمغان بیاورد.

او در ادامه گفت:

ما به جای تمرکز بر روی بخش سخت‌افزاری، تمرکز خود را روی شخصیت‌های  بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن گذاشته‌ایم و تا جای امکان ظاهر آن‌ها را در زمان حضورشان ارتقا داده‌ایم. اکنون در زمان عرضه این بازی و تجربه آن، متوجه ظاهر پویا‌تر آن‌ها خواهید شد، به همین علت بیش از 150 کامئو در بازی Astro Bot و  تجربه شما از آن قرار دارند تا احساس جذاب‌تری را تجربه کنید.

دوکت در رابطه با بازی Bloodborne افزود:

شخصیت بازی Bloodborne به عنوان کامئو در بازی Astro Bot حضور خواهد داشت و متوجه هستیم که طرفداران آن سال‌ها است که انتظار عرضه یک نسخه از آن بازی را دارند، اما حضور آن نشانه‌ دیگری جز شبیه به یک ایستراگ نیست یا یک معنای عمیق‌تر نخواهد داشت. به هر حال ما برای این کامئوها هیجان‌زده هستیم و منتظریم تا در ماه عرضه بازی یعنی سپتامبر، انتظارات را برآورده کند.

این بازی قرار است در تاریخ 6 سپتامبر 2024 (16 شهریور 1403) برای کنسول PS5 عرضه شود و دوست داریم بدانیم که آیا به نظر شما شخصیت‌هایی که در بازی Astro Bot حضور دارند و روند گیم‌پلی آن، می‌تواند طرفداران را خوشحال کند؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments